Dala jsem si probio čípek v těhu a začala jsem krvácet. Potrat?

17. únor 2024

Ahojte, som tehotna 6+1tt, uzivam od dnes progesteron, a dala som si zo spodu gynimun, kedze ma trochu svrbelo tam dole, a po hodine mam tmavsi ruzovy vytok... Moze to byt z gynimunu? Alebo je to zhodou nahod zaciatok potratu? :(

merope
17. únor 2024

Upozornění
Užívání v těhotenství konzultujte s lékařem
Pokud se vaginální obtíže při užívání vaginálních kapslí Gynimun zhorší, nedojde ke zlepšení v průběhu 8 dnů nebo se objeví krvavý výtok, vyhledejte lékaře

Zjevně to tedy může způsobit Gynimun. Anebo taky ne.

autor
17. únor 2024

@merope no do kelu. Dakujem.

merope
17. únor 2024

Pokud budeš nadále těhotná, tak v těhotenství čti příbalové letáky fakt od všech léků, které bys kdekoli kupovala. U většiny teda je napsané "v těhotenství konzultujte s lékařem" - ale sem-tam to není. Zvláště v 1. trimestru takto na začátku může být problém opravdu úplně cokoli včetně třeba volně prodejných léků na kašel.

Teda, obecně je fajn číst příbalové letáky všeho, co bereš (jsem se naivně domnívala, že to jako lidi dělají zcela automaticky), ale v těhotenství dvojnásob.

Držím palce, ať to nic není, taky jsem 6+0tt špinila a příští týden slavíme 5. narozeniny.

autor
17. únor 2024

@merope Vies co, ja som tebto gynimun v orvom tehotenstve pouzivala pravidelne, nikdy som nemala s nim problemy. 😏 Preto som mala odvahu. Do kelu, normalne som nasrata.
Teraz mi uz ide hneda farba s hlienom... Aspon nie ruzova cerstva. Joj snad som to neposrala 😪

luhana
17. únor 2024

Já teda nevím, ake vaginální probiotika jsem užívala v těhotenství ooravdu hodně a žádné krvácení jsem po nich neměla. I doktor říkal, že jsou naprosto neškodná.

autor
17. únor 2024

@luhana aj ja v prvom tehotenstve. Citim inak slabe palenie v posve 😏 uz sa to zlepsilo.

autor
17. únor 2024

@luhana teda co sa tyka spinenia, uz sa to zastavilo. Sem tam sa este objavi hneda skvrna...

mia_von_prag
17. únor 2024

Mne gynimun odporučila gyn v tehotenstve. Aj lactofeel. Nikdy žiadny problem. Takže si nič nevyčitaj.
Su to vaginálne probiotika, krčok uzavrety.
Ako by uškodili plodu v maternici?

mia_von_prag
17. únor 2024

Keď trochu pogoogliš, viacere lekarne maju poradňu a probiotika označujú v tehotenstve za bezpečné

pilzzee
18. únor 2024

Ja jsem to pouzivala bezne, jen v jednom gynimunu je vitamin A, ten by se pouzivat nemel.

autor
18. únor 2024

@mia_von_prag nie plodu, ale v posve. Mna cely den palilo vcera ako som spinila. Uz sa to skoncilo, a a palenie tiez zmizlo. Nechapem.

autor
18. únor 2024

@pilzzee aj ja v prvom. Anemala som ziadne problemy. Preto nechapem co to bolo. Ale palilo mi aj v posve, ako som spinila... Uz sa to skonvilo, len po wc ked sa utriem, este vidim svetlohnede jemne hlieny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru