Co když nebude srdíčko?

2. zář 2024

Ahoj holky, jdu si asi trochu pro uklidnění a nebo stejné zkušenosti. Není to mé první těhotenství, ale.... (proto anonym)
15.7. první den poslední MS, cykly +-24 dnů.
5.8.duch na testu, to jsem byla 22dc, který krásně sílil
15.8. kontrola u dr. - nic neviděl (to jsem čekala), ale kvůli problémům mě chtěl vidět, sama jsem byla překvapená
20.8. dle UZ 5+5 a byl váček
26.8. dle UZ 6+6, ale srdíčko není, od MS to bylo 6+0
V pátek 3.9. jdu na kontrolu, to budu 7+4.
Kdyby nebylo srdíčko, jak by se postupovalo? Vždy jsem byla na UZ, tak srdíčko bylo a toto nás lehce rozhodilo.
Jsem realista a chci být na možné varianty připravená. Muž si miminko přeje, já jsem tak nějak neutrální (mám v sobě, že nebude na starší dítko čas, jak si přeji a s ohledem na náš věk jsme nemohli čekat déle).

lencaa11
2. zář 2024

Myslím že když už 7+4 nebude srdíčko domluví se lékař na ukončení těhotenství můžete tomu dát klidně ještě týden navíc

alice345
2. zář 2024

Případné těhu může být i mladší (posunutá ovulace), když nebude srdíčko 7+4, tak se týden počká a udělá UTZ znovu, mezitím tě asi pošle na krev 2x kvůli zjištění hradiny HCG (posuzuje se, zda roste a pokud roste, zda roste odpovídajícím tempem). Držím palce

squezy
3. zář 2024

Uvidíš,co lekar rekne. Ja osobně bych tomu pak ještě tyden dala a když by nebylo ani za tyden,tak by ti asi nabidnul potratovou pilulku..? Držím palce.

autor
3. zář 2024

@alice345 Ovulace byla stopro +-25.7. U jednoho těhotenství jsem měla srdíčko v 6+1, v dalším jsem byla na kontrole až 7+5. Tak se snažím trochu uchlácholit, že když nebylo srdíčko v 6+0, že by se mohlo objevit v 7+4, což bude v pátek. Dr. mě chtěl vidět brzo a to nás taky moc neuklidňovalo. Na druhou stranu s každou kontrolou rostl váček, jak měl. No, uvidíme, necháme to osudu. Nevolnosti stále mám, chutě taky. Pokud máme být znovu rodiči, srdíčko bude.

terulin
3. zář 2024

Ještě počká. U mě bylo srdíčko až o hodně později.

omajda88
6. zář 2024

jestli víš, kdy byla ovulace a pozitivní test, tak z toho už se dá vycházet...mě ve stejné situaci čekala revize... ale ty už dnes asi víš výsledek vid...

lussius
6. zář 2024

Dopadlo to dobře?

autor
7. zář 2024

@lussius
@omajda88
Srdíčko je ❤️ Doktor měl velkou radost a chce kontrolu zase příští čtvrtek, aby se vidělo, jak roste. Dnes to odpovídalo 7+2, ale sám říkal, že to nic neznamená (vím moc dobře, jak stačí milimetr blbě označit a hned to neodpovídá). Takže za týden se opět uvidí a pak se budou popřípadě řešit už odběry a screening.

lussius
7. zář 2024

Skvělé 🤩 to jsem moc ráda, moc vám to přeji. Vždy se může něco poserinkat, al to my mámy se budeme bát už celý život, 😘 držím palce ať je vše krásné a růžové 🌷🍀🌞

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru