Clexan. Píchaly jste si od začátku?

eliskaamichal
26. bře 2020

Ahoj holky pichala si nektera z vás od začátku injekce do bricha clexan???

nazka
26. bře 2020

@eliskaamichal já teda ne od začátku, ale zase celé šestinedělí. A znám i holky, co si pichaly v těhotenství

eliskaamichal
autor
26. bře 2020

@nazka ja jsem v 7tt a uz jsem je dostala. Modřiny ani nic nemám jen uz asi půl hodiny me to lehce stipe okolo vpichu. Zdá je to normalni ale asi ano . Jsem hrozný plasan jak uz jsem o 2 mimi přišla tak se bojím 😔🍀

petulejan
26. bře 2020

@eliskaamichal já si pichala asi od 37 týdne a taky mě to ze začátku docela stipalo,neboj,je to ok.

nazka
26. bře 2020

@eliskaamichal jojo, je to normální.. Já měla cs, tak jsem si pak pichala no stehna. A přišlo mi to lepší. Třeba ke konci těhotenství, Ti to taky tak přijde. A teď při druhém cs mi to pichali v nemocnici do ramene. Ale to není tak dobrý.

denissima
26. bře 2020

@eliskaamichal Ahoj, já jsem si pichala celé těhotenství a šestinedělí. Štípání je normální, někdy to stipalo víc, někdy min...

eliskaamichal
autor
26. bře 2020

Holky moc Vám děkuji za odpovědi jste zlatý. Tak doufám že už to dopadne dobře a dočkáme se vytouzeneho miminka

slunickovm
26. bře 2020

@eliskaamichal ja jsem si píchala vele těhotenství i šestinedělí a taky jsem si to píchala do stehna. A obcas to píchali, bolelo.

marketa1218
27. bře 2020

Pichala jsem clexan od 12tt do konce sestinedeli, před několika lety jsem měla silnou trombózu. Miminko naprosto v pořádku, teď mi tady spinká šestiměsíční holčička. Občas ten vpich bolí a sem tam modřiny. To dáte, držím palce

loylii
27. bře 2020

@eliskaamichal já si píchala od prvního UTZ celých 9 měsíců. Modřiny jsem neměla. Píchala jsem do “měkkého” speku😃

eliskaamichal
autor
27. bře 2020

Holky moc děkuji . Mě zjistili Leidenskou mutaci o 2 mimi jsem uz přišla. Teď jsem v 8tt tak mi dala tohle. Nebolí to jen to stipe. Ale co by jsme pro to aby jsme byli šťastný neudělali. ❤🙏

eliskaamichal
autor
11. dub 2020

Ahoj holky až do ted bylo píchani bez problémů malá modrinka ale nic hrozneho . Ale ze včera se mi udělala docela velká modrina a jako bulka ale podlouhla. A docela to bolí. Myslíte že jsem nepichla nerv nebo zilku???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru