Celodenní nevolnosti po Femibionu?

yukonek
9. čer 2016

Ahoj holky, minulý týden mi začaly celodenní nevolnosti, nemůžu vůbec jíst, ze všeho se mi zvedá žaludek...předevčírem jsem si zapomněla vzít femibion - a včera byly nevolnosti pryč, říkala jsem si jupí, už přestaly....no jo, naobědvala jsem se, vzala femmibion...a večer už jsem zase zvracela a je to tu všechno na novo...myslíte, že to může být způsobeno femibionem? Za co bych ho mohla vyměnit? Díky

alubif
9. čer 2016

Taky jsem musela vysadit Nosifol, mohl se užívat v prvním trimestru a bylo mi z něj tak zle, že když jsem ho vysadila bylo mi hned líp.

pajula123
9. čer 2016

Nevim jak Femibion,ale jedine,po cem bylo spatne mne,byly vitaminy pro tehotne Mamavit. Prestala jsem je brat,brala jsem jen obycejnou kys.listovou a maly je v pohode 🙂 Porodni vaha 3,6 kg.

kacbal
9. čer 2016

@yukonek mě bylo špatně po všech vitamínech pro těhotné.

teeerez
9. čer 2016

urcite to mozne je, me byla zase desne zle po mamavitu. Taky mi trvalo nez jsem to desifrovala, ale jeste dneska se mi zvedne zaludek kdyz vidim nekde tu krabicku :D

yukonek
autor
9. čer 2016

Holky moc díky za komentáře, dnes si koupím obyčejnou listovku a prdím na to, mám měsíc do prvního screeningu tak snad bude vše OK 🙂

wercs
9. čer 2016

Take mi bylo po Femibionu špatně, musela jsem ho prestat brat. Koupila jsem jine tehu vitamíny a dobry ale radeji beru jen pulku tablety.

verense
9. čer 2016

Já baštila Chytré miminko a taky mi bylo celej den blivno. Tak jsem na radu doktorky brala jen půlku tablety před spaním (abych to zaspala), a pak to bylo v pohodě. Podle mojí doktorky je podstatná ta listovka, zbytek už je jenom jeden velkej farmaceutickej byznys. 😉

konekokira
10. čer 2016

Já nebrala nic 🙂 protože mi bylo po všem špatně, ale já jím zdravě, takže to ani není třeba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru