Bříško 6.tt. Je možné být už tak nafouklá?

16. pro 2019

Holky je mozny byt v 6tt takhke uz nafoukla ? Je to druhe tehotenstvi, to je pry brisko driv... ale i tak to je moc brzo nee? 🤣

alilali
16. pro 2019

Nevidím nic zvláštního, prostě nafoukle bricho... My nevíme jaky bricho máte "v normálním stavu", takže těžko říct. ..

te_reza
16. pro 2019

@alilali já nevidím ani nafouklé břicho 😂

ondul
16. pro 2019

Ono by se asi stačilo nehrbit.

lilian2111
16. pro 2019

Nafouklé, žádnej jinej důvod v tom nevidím 🙂 já čekám třetí a pravý tehotenský břicho mám od nějakého 16 týdne.

zdravuska1989
16. pro 2019

Já Teda taky nic nevidím, ale četla jsem někde že na začátku je bříško jen nafoukle, pak teprve roste tehu bříško 😉 já třeba měla od 10tt už pupík že to každý poznal a taky mi bylo divné že tak brzo kor když čekám první , ale zvětšilo se ještě asi během dalších 2tydnu a pak pár týdnů zůstala velikost stejná než začalo růst jako všem ostatním 😂

barcachejn
16. pro 2019

Je fakt ze jsem tehotna poprve ale poradne tehotenske brisko mi vyleza az tak od 20tt do te doby jsem vypadala jako tlusta nez tehotna :D spise nafoukla. Ale kazdy to ma uplne jinak kamaradka mela v 9tt brisko uz jak pomalu ja ve 20tt a take je tehotna poprve kazdemu to vyleza uplne jinak 🙂

krupka3
16. pro 2019

Jak uz zeny psaly - zpocatku byva bricho nafouknute, ono zase brzy splaskne.

misula.g
16. pro 2019

Může být. Já měla břicho vždy od toho 6tt. Ať bylo nafouklé nebo ne, tak už nesplasklo. A byly mi těsné džíny, takže jsem už takhle brzy nosila těhotenské

hermanka88
18. pro 2019

@misula.g ahoj,já to samé. Od 6 tt nafouklá,musela jsem přestat nosit moje kalhoty a šla si pro rifle s měkkou gumou v pase.Takže ono není pravda, že vždy splaskne.Ted jsem 10+2 a nosím normálně těhu věci nebo šaty a leginy. Už bych svoje nedopla a vše by mě tlačilo

misula.g
18. pro 2019

@hermanka88 Přesně, to je tak individuální, holky soudí asi podle sebe. Ale to je maminka od maminky. Já třeba nechápu, jak štíhlé holce může být vidět bříško až v 5. měsíci

evawest
18. pro 2019

Ja teda tehotenske obleceni nosim uz taky dlouho, protoze me dziny tlacily, ale brisko zadny jeste nemam. Ted jsem 14+1 s dvojcaty, prvni tehotenstvi, a zatim mam pouze muj predtehotensky spek. Ale zase uz neni uplne mekkej, podbrisek uz je pevnejsi na omak. 😅

naty__
2. led 2020

Já budu začínat 6 tt a jsem nafouklá mám to asi proto že jsem hodně štíhlá ale břicho mám fakt nafouklé dost :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru