Bolesti na začátku těhotenství. Měl někdo stejně?

30. led 2021

Ahojte, měla jste to některá stejně? Jsem podle kalkulačky v pátém týdnu těhotenství a už týden mám během dne i noci bolesti v podbřišku tak jako kdybych měla fakt ale hoooodně silnou menstruaci a někdy mám až bolesti v nohou a křížích s tím, že se mi až orosi čelo studeným potem. Všude jsem četla, že by se mělo jednat o roztahování dělohy, ale to až tak, že nejsem během dne absolutně použitelná? Musela jsem v průběhu týdne odejít z práce, protože se to už absolutně nedalo vydržet a zbytek týdne jsem si vzala volno, což asi nejde řešit do nekonecna. Nemám žádné krvácení ani špinění. Na gynekologii jdu v úterý. Těhotná jsem poprvé a asi potřebuji jen od vás uklidnit, že v tom nejsem sama. Moc děkuji za každou zprávu. 🙂

komni
30. led 2021

Ahoj, mam to uplne stejne..dneska jsem od posledni MS 8tt a podle UTZ 8+4..a kdyz jsem byla na gynekologii pro potvrzeni tehotenstvi, tak jsem se doktora na bolesti podbrisku, jak pri MS ptala a rekl mi, ze je to normalni..😇roztahuje se deloha😊

mamikry
Autor odpověď smazal
Zobraz
vitezove
30. led 2021

Asi bych raději na gyndu zašla. Aby se vyloučilo mimoděložní... jinak mě to teda bolelo taky dost, roztahovalo se.... ale u mě to nedopadlo dobře, nejspíš to ale nebylo tím. Možná tam máš srůsty a ty se narušují tak to bolí. Stejně bych se ale bála mimoděložního, pokud se ti až orosí čelo.

autor
30. led 2021

@vitezove já se právě většinou všude dočetla, že u mimoděložního by šlo i o krvácení nebo špinění, to tak nemusí být?

mamikry
30. led 2021

Me u kazdeho tehotenstvi bolelo bricho jako pri ms, v zadech a strilelo to az do nohou, ale nebylo to asi tak dramaticke, nebo si to jen nepamatuju. Kazdopadne dobre, ze jdete na kontrolu. Patrne to bude jen ta deloha, ale jistota je jistota.

vitezove
30. led 2021

Nemusí.... krvácení je až ve chvíli, kdy už je vlastně zle...

monique24
5. únor 2021

Dobrý den 😊 jak Vám to dopadlo?Doufam,ze je vše v pořádku ☺️

autor
5. únor 2021

@monique24 Dobrý den, doktorka mi řekla, že je vše v pořádku naštěstí 🙂 srdíčko ještě vidět nešlo, tak uvidíme na příští kontrole

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru