Bolesti břicha v začátku těhotenství

michaela005654
8. led 2017

Ahoj Holky mám otázku jelikož jsem se dozvěděla před pár dny že po delší dobře konečně čekáme miminko naše první 😊 tak o tom moc nevim. Chci se zeptat jsem teprv v 4tt ale docela mne bolí břicho jako bych to měla dostat . Bojím se aby se něco nestalo jelikož je víkend nemůžu ani k doktorce 😑tak prosím o radu tady moc děkuji 😊

lucky22
8. led 2017

@michaela005654 Ahojky. Pokud to nejsou extremni krece, tak je to naprosto normalni. Deloha se zacina prokrvovat a rust, proto jsou ty bolesti. 🙂

kamilka90
12. led 2017

Ahojky, to je naprosto normální 🙂 přesně jak říká lucky, děloha se chystá pro miminko..já tuhle bolest jako na MS měla asi až do 7 nebo 8tt, kolikrát mě to i v noci probudilo... 🙂

crejzy
12. led 2017

Ahojky, jsem podle poslední MS v 5.týdnu a taky mě pobolívá břicho, tak taky doufám, že je vše ok...

lucianek123
12. led 2017

Ahoooj, taky mě pěkně bolí břicho a špiním 😒 Normálně bych to měla dostat zítra nebo v sobotu, ale tt je už pozitivní 😉 Tak budu doufat, že se to nerozjede a udrží se to 🙏 K dr.se chci objednat v pondělí, teď by to stejně ještě nemělo smysl...mám se hodně strachovat nebo to je i "normální", že takhle úplně ze začátku špiníme a bolí břicho, jak to tam uvnitř pracuje? 🙏

kamilka90
12. led 2017

@lucianek123  No je to normální, ale zase je u tebe termín očekávané MS...nejde to říct..každé tělo to má jinak, budeš muset prostě počkat a udělat si třeba v neděli test, jestli zesílil..

kamilka90
15. led 2017

@lucianek123  Tak japak to u tebe vypadá?

lucianek123
15. led 2017

@kamilka90 Ahoj, tak ms jsem nedostala a HCG v krvi ve čtvrtek bylo 98 😉 TT sílí, břicho pobolívá jen občas a špiním taky jen malinko 👍 Ve čtvrtek jdu k dr. na kontrolu, tak snad už něco uvidí na UZ...Dle poslední ms bych dnes mela být 4+1 🙂 Tak snad to bude vše jen už o.k.

michaela005654
autor
3. únor 2017

Tak holky, byla jsem u doktora a je vše v pořádku a je to prý normálně protože se roztahuje děloha. Já teda nešpinim nic díky bohu 😊 a už jsem v 8tt 😊

kamilka90
4. únor 2017

@michaela005654 Jojo, to jsme aspoň poradily dobře 🙂 gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru