Bolest v podbříšku. Mimoděložní těhotenství?

anet_98
29. únor 2020

Ahoj holky,
Jsem 5+1 a mám před sebou teprve první prohlídku na gynekologii, kde mi udělají první ultrazvuk.
Už od termínu menstruace, která nepřišla, mám bolesti v podbříšku, jako bych to měla dostat.
Vždy když se tato bolest objeví, tak běžím na záchod, jestli náhodou nedostanu menstruaci.
Není to nějaká velká bolest opravdu je to jako předmenstruační bolest a trvá vždy chvilku a pak nic, poté se vrátí třeba večer a nebo za dva dny.
Máte některá zkušenost? Může to být mimoděložní těhotenství nebo můžu být v klidu?

sudylichozrout
29. únor 2020

@anet_98 Smarjaaaa panno, bud prosim te v klidu. Tyhle bolesti jsou uplne normalni, zejmena v tak rane fazi.

errol4388
29. únor 2020

@anet_98 při mimodeloznim těhotenství mne pobolivala záda a vystrelovala mi, hlavně ke konci dne, bolest do kyčle. Bolesti jako při menstruaci jsem měla při dalším, úspěšném, těhotenství. Jo a při mimodeloznim jsem krvacela.

anet_98
autor
29. únor 2020

@errol4388 já tedy jen lehce jednou zašpinila, ale od té doby nic, tak snad to bude ok. Si občas přijdu, že si něco vsugeruju a jak mi je špatně o to to je horší 😣

adenka84
29. únor 2020

@anet_98 Ahoj..
nestresuj se dokud nebudeš mít po první kontrole na gynekologii.
Bolesti v podbříšku ze začátku těhu jsou běžné.. přesně jak popisuješ pocit jako před MS..
Měla jsem to u obou dětí.. Je to tím jak se embryo zahnizďuje a děloha se tak ozývá.. jak se říká roztahuje.. ty pocity můžeš být ještě dlouho..
Na mimoděložní nemysli. Nejspíš by se úplně jinak projevilo. Mám ho též za sebou a bylo to skutečně zcela něco jiného než popisuješ...
Držím palečky..

anniej
29. únor 2020

Zbytečně se stresuješ, ještě takhle brzo 🙏🏻 Běhat pořád na wc se kontrolovat je úplně zbytečný, tyhle bolesti jsou úplně normální, v děloze se teď děje hodně věcí. Mimoděložní nepoznáš jinak než při vyšetření dr. Dej nohy nahoru a nehroť to...

janapetrvalska
29. únor 2020

@errol4388 tak ja tyto bolesti mam od sameho zacatku tehotenstvi, a mimodelozni se nekona, proste bolesti takovych obecnych neni mozne urcit mimodelozni tehotenstvi.
@anet_98 zadne bolesti nejsou urceny mimodeloznimu tehotenstvi , chce to klid!! me od zacatku furt neco bolelo, proste roste sliznice, deloha a vsechno ...az budou bolesti nesnesitelne, ze te to slozi na zem, budes krvacet, nebo silna horecka tak pohotovost, ..

kuttu
29. únor 2020

@anet_98 v klidu,taky jsem to měla a pořád litala na zachod,ze jsem to dostala...je to normalni

krupka3
1. bře 2020

Tyhle bolesti jsou normalni cely prvni trimestr. Pak zase prijdou jine. A pak jeste jine. Ono v tehotenstvi na stridacku neco boli porad. Jestli se budes 10 mesicu v kuse takhle stresovat, zabije te spis ten stres 🙂

theuska29
1. bře 2020

To je úplně normální 🙂 Já šla k doktorovi právě kvůli bolestem v podbřišku. Padala jsem bolestí i na kolena. Tehdy mě absolutně nenapadlo, že jsem těhotná 🙂

eliskaaaa
13. bře 2020

Zdravim ..
Rada bych se zeptala...Je mi 41 let mame 2 krasne zdrave holcicky 6 a 7 let..Vlastne uz jsme zadne mimi neplanovali....a ted v 41 se mi ukazal test pozitivni....Byla jsem v soku...ale i hrozne stastna....
Ale ted k problemu...9.3. jsem dostala vecer silne krece do podbrisku trvalo to asi tak 20 min.....musela jsem si lehnout v koupelne na bok na zem a myslela jsem ze to nerozdycham☹...
To jsem ale jeste nevedela ze jsem tehotna.....ale tusila jsem to uz nejaky tyden.....
Na druhy den 10.3. jsem si udelala test a byl pozitivni....Hned jsem sla k doktorce nasla cernou tecku....
Ale to uz jsem u ni zacala i krvacet☹...
Nedelala mi zadne nadeje....pry to muze byt vse....jak samovolny potrat...tak i mimodelozni....ale i normalni tehotenstvi....
Kontrolu mam v pondeli 16.3....Netusim jak to vnitrne zvladnout☹
Stale krvacim....stale bolesti v podbrisku....
Rada bych se dozvedela jestli zna nekdo nekoho kdo tohle prodelala a konec to melo stastny....
Dekuji.....
Pripadam si uz hodne stara a bojhim se ze muj vek je tim nejvetsim problemem☹
dekuji za odpovedi....

eliskaaaa
13. bře 2020

k tomu bych chtela jeste pripsat ze jsem asi ve 4-6tt

anet_98
autor
13. bře 2020

@eliskaaaa bohužel tohle nevidím pozitivně. Sestřenice měla takto mimodelozni těhotenství. Opravdu bolesti v podprisku prý skoro až dp omdlení a občasné silné krvácení.

packa17
13. bře 2020

úplně normální poprvé když jsem byla těhotná jsem si myslela,že to furt mám dostat a běhala jsem na záchod a bolesti v podbřišku to samé...teď jsem nejspíše po druhé těhotná a to samé občasné bolesti v podbřišku,někdy píchnutí,bolí mě tedy i prsa 🙂 takže bych byla v klidu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru