Bolest v levém podbřišku v těhotenství. Někdo podobně a vše v pořádku?

4. říj 2024

Zdravím, jsem právě v 7 tt a dnes z ničeho nic začalo bolet, pýchat v levém podbřišku. Asi od 19hod do teď, není to stála bolest ale při nějakém pohybu se bolest ozve. Jinak nekrvácim ani nešpiním. Mám se bát nebo je to normální? Na pohotovost se mi jet nechce kvůli tamního přístupu, nejraději bych počkala do pondělí. Měli jste to některá podobně a vše bylo v pořádku? Nebo raději jet. Děkuji za odpověď

titina12
4. říj 2024

Muže to být zvětšování dělohy, dokud nekrvácíš urco bych nikam nejezdila. Sem 8+4tt a sem tam mě taky někdy něco pichne nebo zabolí 🙂

autor
4. říj 2024

Jojo mě taky, jen mě tenhle typ bolesti trochu znervózňuje. 🤐😃Zkusím to zaspat a uvidi se ráno . Snad to nic nebude
Děkuji ❤️

cilkat
5. říj 2024

"Levej podbřišek" a "bolí v pohybu" zní opravdu jako povolenej/nataženej vaz. Opruz, no... ale plod by to nemělo nijak ovlivnit.
V prvním trimestru doktoři stejně pro udržení těhotentství moc udělat nemůžou. Můžou ti napsat neschopenku, pokud chodíš do práce, ale tím to většinou dost končí, no. Takže pokud nekrvácíš, zůstala bych v klidu doma. A vlastně fakt co nejvíc v klidu.

autor
5. říj 2024

Děkuji moc za uklidnění

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru