Bolest ruky a ramene u MT. Měly jste?

mtovickova
29. led 2024

Bolest ruky a ramene MT
Pokud jste si prosli Mimodeloznim těhotenstvím. Bolero vás rameno a loket?
Už týden me bolí bricho, u doktorky jsem byla ve čtvrtek a dle ni je MT nepravděpodobné ale nebylo vidět nic krom gastacniho vacku.
Dnes ráno me začala bolet Ruka hlavně v predlokti a rameni.
Bolesti bricha jsou asi tak nějak normální ne větší

drep
29. led 2024

@mtovickova já jsem starý paranoik a mě první napadl Kehrův nebo frenikový příznak - bolest v rameni při dráždění podbřišnice a tím nervus frenikus. Mívají to pacienti po laparoskopiích, ale při případné ruptuře mimoděložního těhotenství by dráždila krev v dutině břišní .

mtovickova
autor
29. led 2024

@drep ja vím, že je to priznak u MT a proto mám strach, jen nemám žádné jiné priznaky, tak nevím. Pokud to nepřijde půjdu na pohotovost

ludmilka90
29. led 2024

@mtovickova Já si prošla mimoděložním, a asi v 8tt, při ruptuře vejcovodu jsem krom jiných bolestí měla silné bolesti které mi stříleli až do ramene a do zad

mtovickova
autor
29. led 2024

@ludmilka90 mě to nepřijde že by to tam nějak střílelo, spíš je to bolest jako když si špatně lehnete a usnete, jakoby namozeny sval je to jakoby přesně biceps nebo sval na ruce ne úplně rameno a take předloktí. Podbřiškem mě bolí stejně jako celou dobu takové slabší menstruační bolesti. Doktorka viděla gestacni vacek a říkala že je nepravděpodobné že by to bylo Mt

moly001
29. led 2024

@mtovickova ale když Dr viděla v děloze alespoň gestacni váček, tak to přeci není mimoděložní. Pokud v děloze gestacni váček opravdu byl, jak píšeš

mtovickova
autor
30. led 2024

@moly001 řekla že nemůže nic potvrdit na 100% že se vše dozvíme příští týden až bude snad vidět srdce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru