Bolest prsou. Nemáte radu?

eliskaamichal
15. bře 2020

Ahoj holky jsem na začátku těhotenství 5+3 ale šíleně mě bolí prsa. Podprsenka je nepřítel ,sáhnout na ně umírám ,umýt a utřít to skoro brečím ,nemáte nějakou radu aby to nebylo tak hrozný?? Děkuji za každou pomoc. Hezký večer

gbp
15. bře 2020

@eliskaamichal podprsenka mi byla dobre jen jeden druh, hned sem koupila rozsireni na zapinani, abych v tom vydrzela a doma vzdycky sundala. sportovni by nebyla pohodlnejsi? na spani mi pomohl kojici polstar, kterym sem se vypodlozila. a pak uz jen nesahat a vydrzet 👍

terka80
15. bře 2020

@eliskaamichal na tohle ti asi nic nepomuze,mozna teple obklady a vyckat az to prejde 🙂

eliskaamichal
autor
15. bře 2020

@gbp @terka80 holky děkuji moc za odpověď. Snad to aspon trošku přejde . Ja mám větší prsa normálně , podprsenka si nechávám šít ,protože v krámu nesezenu a když tak za velké peníze. Ale ted je to fakt šílený .

sharyska
22. bře 2020

@eliskaamichal Měla jsem. To úplně stejně, podprsenku si kupuju vel H až I.. Prsa mě bolely šíleně.. Uklidnilo se to trošku az kolem 8.tt

eliskaamichal
autor
22. bře 2020

@sharyska ahoj tak snad to taky za chvilku přejde. Protože opravdu umírám uz i bez podprsenky. 🥺

barcnka
22. bře 2020

@eliskaamichal poradíš mi jssm 4 tDsn těhotenství a mám to samé s prsY..ale test mi vyšel zatím 1carka slečnám i jiné příznaky ....Děkuji Barca

barcnka
22. bře 2020

@barcnka 4tyden snad to počítám dobře

eliskaamichal
autor
22. bře 2020

@barcnka takže nejsi těhotná když mas jen jednu čárku nebo to chápu špatně ????

hermanka88
22. bře 2020

Ahoj,tohle jsem měla ze začátku taky,bolest strašlivá. Do 13tt asi.Pak se to uklidnilo,ale teď to zase začíná (24tt).Mám skoro o 2 vel.vetsi prsa,je to sakra nepříjemné, mám už i těhu podprdu a už mě opět tlačí. O bolesti mezi lopatkami ani nebudu mluvit 🙄🙄🙄

eliskaamichal
autor
22. bře 2020

@hermanka88 no hezký takovou bolest jsem nikdy neměla. Vyla jsem těhotná 2x i když ani jedno nedopadlo ale nikdy me takhle neboleli. Už ted mi přijde že je mam větší aspon o číslo

hermanka88
22. bře 2020

@eliskaamichal jojo,tohle je mé druhé těhu, ale u syna to takové nebylo.Manžel si dělá srandu ,že asi budu jak Olma nebo Madeta a kojit budu malou ještě ve školce 🤣🤣

eliskaamichal
autor
22. bře 2020

@hermanka88 jsou hodny ty naši chlapi.... 🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru