Bojím se. Jak se pozná biochemické těhotenství?

16. srp 2024

Dobrý den chtela bych se zeptat , jak se pozná biochemicke tehotenstvi , někde sem četla že bolesti leve ruky , sem 6+4 a dneska mě začala bolet v rameni , bolest není nijak hrozná ale boli je mozne že je to ono ?

lv
16. srp 2024

Ne, biochemické těhotenství se nepozná podle bolesti ruky.

marketa1218
16. srp 2024

Prošla jsem si biochemickým těhotenstvím minimálně dvakrát a to dost hodně, až se doktor sám divil, že sc děloze nic nevidi při takovém hcg . Každopádně s bolestí levé ruky to nemělo nic společného . Já jsem měla vysoké hcg, nikde nic a pak bum začalo klesat a přišla silná, opravdu silná menstruace a odešlo to.

autor
16. srp 2024

@marketa1218 já už ho právě taky měla a není to tak dávno, právě proto se ptam, a měsíc na to sem vlastně otěhotněla znova a četla sem si ze jedním z častých priznaku je bolest leve ruky , bojím se možná se moc kontroluji ale opravdu se bojím před 3 kory sem prisla o dvojčátka v 6 měsíci a ted nevím zda bych to zvládla znova proto ta moje otázka

lilian2111
16. srp 2024

Myslím že ta bolest se zmiňuje u mimodelozniho těhotenství.

klokanka31
16. srp 2024

Já měla mimoděložní i biochemko a nikdy mě ruka nebolela...

marketa1218
16. srp 2024

Pokud jde jenom o tu ruku, nebrala bych to jako biochemické. Ukazatel to není

autor
16. srp 2024

@marketa1218 ano jen toto jinak mi je skvělé, spíš mi ani nepřijde že sem tehotna 😁 musím počkat, v pondělí se vše dozvím, jen verit , dekuji

drep
16. srp 2024

Bolest levého ramene nebo lopatky je tzv. Frenilový příznak a vzniká při peritoneálním dráždění. Biochemické těhotenstvi jej z logiky věci nemůže vyvolat, ale může být při rupturě mimoděložního těhotenství.

reeeza
17. srp 2024

Já ty obavy chápu, taky jsem si prošla ztrátou...ale poradila bych opravdu se přehnaně nezkoumat, načíst všemožné články všude možně a prostě věřit miminku a věřit svému tělu že to zvládnou. Zapracovat na sebevědomí, sebelásce. Dávat miminku důvěru a lásku, ne strach..
Je to těžké, ale myslím že to je lepší cesta..

Samozřejmě taky šrotuju, teď mám test stejně silný jako včera a první co tak mi naskočila panika že je to biochemko...ale je důležité se tím strachem nenechat přemoci a zpracovat si to.

ester_ka
17. srp 2024

A už jsi byla u dr, že je mimi v děloze? Já měla bolest jako pod levou klíční kosti a bylo to mimoděložní... už jsem ale předtím krvácela a HCG rostlo blbě

autor
17. srp 2024

@ester_ka jdu v pondělí prave , je to strane dlouhá doba než je cas jít....
Ale doufám že to bude v pořádku, dneska je vše v pohodě ani ta ruka tak snad to i na dale pokračovat

autor
17. srp 2024

@drep a jiné potíže spojené stim ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru