Angelsounds - kdy nejdříve používat?

coolca
9. říj 2017

Ahoj holky,chci se zeptat,od kdy je reálné slyšet srdíčko na Angelsounds,resp. Od kdy jste jo slyšely vy?. A dá to nejsou vyhozené penize. Děkuji za vaše odpovědi.

smudlinka24
9. říj 2017

13.tt a doporucuji

smudlinka24
9. říj 2017

Tedy ja ve 13.tt, jinak pisou uz ve 12.tt.

coolca
autor
9. říj 2017

Ve 12.probihajicim nebo ukončeném? Díky.

markyhum
9. říj 2017

Ja jsem 10 a uz jsem prdolku našla,ale ne vždy se zadaří. Někdy hned a jindy to po chvilce vzdám. Je ještě brzy

markyhum
9. říj 2017

Klidně to zkus,ale hledej hodně dole kde začíná ochlupení přesně u prostřed,tam jsem ho našla ☺

rozarka2213
9. říj 2017

Já v 11tt, ale musíš použít olejíček či gel, bez toho mám problém ho najít i teď. Vždy jsem nejdřív slyšela svoje (asi ozvěna či žíla) a po různém otáčení a hledání jsem našla srdíčko prďolky (buší hrozně rychle) 😉

ssluniiii
7. lis 2017

Našla jsem před pár dny, tedy na začátku 11 týdne. Musela jsem hodně hledat a trošičku i přitlačit, abych srdíčko pořádně slyšela

coolca
autor
7. lis 2017

Já bohužel pořád nic a to jsem na začátku 15.tydne. asi tomu brání břišní pneumatika 😠

coolca
autor
7. lis 2017

Tak beru zpět. Dnes poprvé jsem slysela srdicko❤ muselo to být ono,mnohonásobně rychlejší než můj tep,který jsem slyšela doposud.

kotito
7. lis 2017

za sebe doporučuji http://elektrocoleti.cz/domu/1039-prenatalni-od...

u první dcerky jsme měli Top com a na druhé jsme pořídili toto. Srdíčko jsme slyšeli 9+3
Asi bych ho už i prodala

megi89
7. lis 2017

@coolca kdyby jste si nebyla jistá, zda to bylo srdíčko miminka, tak můžete porovnat na YouTube 😃

coolca
autor
7. lis 2017

@megi89
Jj,to jsem poslouchala. Toto bylo mnohokrát rychlejší než můj tep,na který jsem narážela doteď.takze snad o tom není pochyb. Večer pustím manželovi,snad se ještě podaří to najít.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru