7+5tt. Půjde vidět srdíčko?

dadanana
5. bře 2021

Ahojky holky v úterý jdu na gydnu. Budu 7+5tt. Viděly jste už srdíčko?
Mám za sebou zamlklé tehu, tak jsem krapet nervózní.
Ale přiznaky jsou. Je mi zle. Občas bolí bříško. Prsa nateklá bolavá.. před tím ty příznaky odešly... Tak teď věřím že bude vše dobrý 😍 děkuji za odpovědi,jak jste to měly vy.❤️

nagojka
5. bře 2021

@dadanana ja mela krasnou srdecni akci v 6+3 takze by videt byt mohlo🙂ale jsou tady i zeny ktere meli sedicko az dyl nebo bylo treba tehu mladsi🙂drzim palce a preju bodne stesti🍀🙈🤱

dadanana
autor
5. bře 2021

@nagojka moc děkuji. ❤️❤️

veruuu_kubesovic
5. bře 2021

@dadanana určitě už půjde vidět ❤ a super, že jsi neplašila a neběžela tam hned...

klokanka31
5. bře 2021

@dadanana Určitě bude 😉 já měla u všech těhotenství srdíčko už 6+něco

dadanana
autor
5. bře 2021

@veruuu_kubesovic já právě nechtěla. Bych se stresovala zbytečně 😊 ale teď začínám být trošku nervózní jak se to blíží jestli i toto není brzy 😊😊
@klokanka31 děkuji moc za odpověď 😊

handulkak
5. bře 2021

@dadanana určitě bude. 🙂
Já měla už v 5+6 🙂

klokanka31
5. bře 2021

@dadanana Je lepší nespěchat a jít dýl. Mě u třetího těhotenství chtěli pozvat dřív, protože první bylo mimoděložní, ale já to odmítla. A bylo fajn tam jít a už vidět i srdíčko, než spěchat, a být pak vynervovaná...

e7
5. bře 2021

Já měla vidět srdíčko 6+0 😊 ale u každého je to individuální

kvetuska145
5. bře 2021

@dadanana ahoj, já jdu v pondeli a budu 7+2 a taky jsem nervozni, cim vic se to blizi aby bylo vse ok🤗 cekali jsme na tohle pres dva roky, tak to asi vic prozivam🥰 preji at je vse ok😘🍀☘️

lidija1234
5. bře 2021

Ahoj holky, mám to skoro stejně 🙂 já jdu v pátek a měla bych být 7+5tt tak jsem taky nervozní jestli bude vidět už srdíčko ❤ vím, že každý to má jinak, každopádně dejte vědět jak jste dopadly a budu držet palce🙂🍀

kvetuska145
6. bře 2021

@lidija1234 Taky se pak ozvi, držím palečky 🙏

lachtanice86
6. bře 2021

Ted naposledy srdeční akce v 6+4, předtím klidně v 5+3, v 7+5 bude určitě

dadanana
autor
6. bře 2021

@kvetuska145
@lidija1234
Budu na vás holky moc myslet. Určitě to dopadne dobře ❤️ a napíšeme si😘😘

kvetuska145
6. bře 2021

@dadanana 🍀

kvetuska145
9. bře 2021

@dadanana tak u me srdicko bilo❤️ Dr rikal ze jsem neco pres 6 tyden, ale podle vypoctu v aplikaci bych mela byt 7 tyden. No nevim jak se to pocita😀 hlavně že je vše ok 🙏🏻 A cysta kterou jsem tam mela uz tam skoro neni❤️ Takze jsem byla ráda a za 14 dni kontrola. Uz se nemuzu dockat az uvidim, ze je zase vetsi🥰❤️🤗
Drzim palce at je i u tebe vse ok a dej vedet😊🙏🏻

dadanana
autor
9. bře 2021

@kvetuska145 jee moc gratuluji 😍🥰 mám radost. 😊
Já jdu až na 16.40. už s nemůžu dočkat, přitom mám strach tam jít 😊🤣 pak hned napíšu 😘😘

kvetuska145
9. bře 2021

@dadanana chapu, ja su taky vzdycky nervozni a vzdy se tesim🤗 drzim palce a cekam na zpravu pak😊🤗

dadanana
autor
9. bře 2021

@kvetuska145 srdíčko bylo a bilo🥰❤️ a podle utz jsem 6+6. Za měsíc jdu znovu když bude vše ok dá mi průkazku 🥰

kvetuska145
9. bře 2021

@dadanana tak to je super😊🤗 ja ji doufam dostanu na konci brezna🙏🏻 Tak at je vse v poradku 🥰🤗

dadanana
autor
9. bře 2021

@kvetuska145 moc děkuji. Pak si zas napíšeme ❤️

kvetuska145
10. bře 2021

@dadanana super❤️ Budu ráda😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru