6+1 - bez srdeční akce. Co myslíte?

kyioko
28. kvě 2024

Ahoj. 🙂
Krasny den vsem. Mam dotaz, dnes jsem byla u sve dr. kvuli tehotenstvi.
Na ultrazvuku mela dnes 6+1 a nevidela srdecni akci. Jinak rikala, ze zaklady plodu se vyyvji nebo ze je vidi.
V roce 2016 jsem prodelala potrat, 2017 se narodil syn. Letos v lednu opet potrat a nyni jsem opet tehotna, tak se trochu bojim, aby se vse vyvijelo jak ma. Ani na to moc nemyslim.. uz nevim, co vic bych pro to jeste mohla udelat. Beru vitaminy.. od dr utrogestan. Doufam, ze to nic neznamena a budu rada za vase zkusenosti 🙂
Krev mi vzala a radeji mi vypsala zadanku, co kdyby, ze jo 😔 😔

Dekuji

1pomnenka
28. kvě 2024

Na srdíčko je čas, neboj se, však se objeví.

martina0888
28. kvě 2024

Asi Tě nepotěším, z 5 těhotenství, 3x nebyla v 6+1 srdeční akce a nedopadlo to dobře. Nemusí to být Tvůj případ, držím palce 🍀🍀🍀

lencaa11
28. kvě 2024

@kyioko ještě bych tomu dala 14 dní pokud ani tak se srdíčko neukáže je rozhodnutu tělo ví co dělá pokud je základ někde špatně tak to telo ví bohužel ☘️☘️

hennrietta
28. kvě 2024

Mohla být ovulace později. Myslím, že není nic ztraceno a víc se dozvíš na příští kontrole. 😉 Počítala bych i s tou horší variantou, ale stále doufala v nejlepší. 🍀
Já jsem byla na kontrole v 6+4 a srdeční akce byla, ale embryo odpovídalo týdnu, protože jsem podstoupila IVF.

europa00
28. kvě 2024

@kyioko ahojky ještě vůbec nevěš hlavu, 6+1 je úplně hraniční pro srdecni akci … ovulaci jso mohla mít později měření taky nemusí vyt přesně však sraci posunout tu sondu o 1 mm a už to vychází jinak … pokud nespijis nejrvqcis není zborceny Vacek atd a plod našla v děloze doprej mi trosku času … klidně za 2 dny muže mít srdíčko nebo až za týden … stejně vy se vyčkávají do poslední chvíle do 8 týdne určitě než vy se vyvodili nějaké závěry. Držím palce

kyioko
autor
28. kvě 2024

@europa00 nene, nespinim, nekrvacim.. bricho neboli a ani nejak zle mi neni. Jen obcas, ale to je takove to tehotenske ba naopak me stale boli prsa, pali zaha.. obcas je mi fakt zle a jsem strasne unavena. Strasne, strasne doufam, ze vse bude v pohode. Plod dr videla v poradku.. jen rikala, ze ji tam chybi srdecni akce. Doufam, ze se objevi ♥️🍀🍀

palja
28. kvě 2024

@kyioko já jsem nikdy neměla na kontrole srdeční akci v týdnu 6+. Dr jen zkontrolovala, jestli je plod v děloze a na další kontrole 8+ už srdeční akce byla. Mám 2 zdravé dcery.
Držím palce ❤️🍀

sabinazidkova20
26. čer 2024

Ahoj, jak to dopadlo?

lvl16
26. čer 2024

Já byla s první synem u gynekologa taky někdy v průběhu sedmého týdne a srdeční akce nebyla. Za 14 dní už byla krásně zřetelná a v listopadu mu bude 5 let 🙂. S dcerou jsem se z tohohle důvodu objednala na první kontrolu až na 10. týden, aby to byla tutovka 🙂.

junetule
26. čer 2024

Ahoj. Byla jsem 6+4 na kontrole na klinice, kde mi delali ivf a akce jeste nebyla. V noci jsem zacala spinit a na druhy den utikala ke svemu gynekologovi a rekl mi, ze mam hematom a potvrdil akci srdicka.Takze ze dne na den. Jeste bych tomu dala cas, je brzo na zavery. Drzim pesticky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru