6. týden a jen gestační váček. Je naděje?

milujicimaminka89
26. čer 2024

Ahoj holky, prosím poraďte mi. Jsem v 6.týdnu těhotenství a mám jen gestační váček. Plod zatím nikde…Je naděje, že se ještě ukáže?…😔

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

A vypadá ten váček v pořádku? Má takhle vypadat?…

lilian2111
26. čer 2024

Já šla na gyn až kolem 8-9 týdne kdy už bylo jasno.
Může se to posunout, ale nemusí, takhle ti nikdo nedokáže poradit.
Nicméně řekla bych, že budeš tedy 5 týden plus nějaký den, což by mohlo odpovídat nálezu na utz. 🙂

sabinazidkova20
26. čer 2024

Víš přesně, kdy byla ovulace? Ovulace mohla být déle, tudíž plod ještě nemusí být videt

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

@sabinazidkova20 Uplně nevím ovulaci, kdy byla. Ale podle ultrazvuku jsem 6. týden. Tak já nevím.

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Jen neviděla plod, ale říkala, že žloutkový váček vidí, ale potom mi řekla, že to může být i anembryomola. Tak jsem z toho smutná.

lenerka1
26. čer 2024

Je brzo, já to měla u třetí stejně, jen gestační a žloutkový váček, na další kontrole už i plod a teď mi tu běhá skoro dvouletá cácorka. Prostě je lepší jít na první kontrolu po tom 8. týdnu (ale když já vážně potřebovala fotku z ultrazvuku pod stromeček 🙂), stejně celý první trimestr je to hop nebo trop a naděje umírá poslední 🍀

veronicka89
26. čer 2024

@milujicimaminka89 nebud smutna ja u obou deti 2 zretelne carky silne a srdicko bilo hooodne pozde, to bude ok 🙂

1x dokonce nevideli vubec nic , ani dr ani v nemocnici - a vse ok ;) ( pritom hcg bylo uz i na tyden se srdickem ;)

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Musela jsem jít na prohlídku už teď, mám za sebou už 2 potraty. Tak proto jsem šla už teď. No uvidíme. Ale váček je v pořádku, vypadá tak jak má vypadat? Je už dost veliký 18mm, ale plod neviděla.

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Zítra jdu zase na prohlídku, ale nevím po tak krátké době, zda se něco změní. Ale jdu i na odběry.

veronicka89
26. čer 2024

@milujicimaminka89 zkus se kouknout na zed ke mr , myslim ze tam mam nekde i hodnoty...cca pred 4 lety ;)

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Mám strach, aby to tam bylo. Doktorka mi říkala, že může být i zamlklé těhotenství, ale že uvidíme, že je ještě čas.

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Jen spousty žen má už v 6.týdnu srdíčko a plod…tak to mne znervózňuje…

ferda90
26. čer 2024

@milujicimaminka89 ahoj neboj se, ja byla na kontrole taky v 6+1t a byl videt jen zloutkovy vacek a pludek, aspon mam pocit, ze zmínil ma pludek, ale srdicko jeste ne. Vsechno je dobry ana kontrolu jdu 4.7 to bych mela byt nejaky 8 tyden +. Věřím, ze bude vsechno dobry, jak u nas tak i u vas✊Doktorka sama rikala, ze je ted jeste brzy

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

@ferda90 Tak děkuji moc. Věřím, že nám to do 3 vyjde…Když teď nic nebude vidět, objednám se zase na příští týden a uvidíme. Děkuji moc.

anna987
26. čer 2024

@milujicimaminka89 Ahoj, taky jsem to tak měla, v 6tt nic a potom za 14 dní bylo vše jak mělo být. Nyní přecházím do 3 trimestru. Nebudu ti říkat aby jsi byla v klidu, pre jsem si zažila taky svý a rozumím ti, ale rozhodně nemusíš být ještě smutná. V tomhle týdnu se ještě nemusí objevit srdíčko.

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

Budeme tedy čekat další 2 týdny, pokud by se nám nic neukázalo a budu věřit a doufat, že nám nezaniklo…Miminko si moc přejeme…

hennrietta
26. čer 2024

Já to zažila. Další kontrola za 2 týdny a jednalo se bohužel o anembryomolu.

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

@hennrietta A kdy ti to řekla, že se o ní jedná? Nemáš fotky gestačního váčku? Achjo, toho se bojím moc…

milujicimaminka89
autor
26. čer 2024

@hennrietta Je mi to moc líto, že se ti tohle stalo.

hennrietta
27. čer 2024

@milujicimaminka89 Nemám žádnou fotku, asi to bylo kolem toho 9. - 10. týdne, kdy tam nic nebylo. Ani náznak žloutkového váčku. Přiznám se, že si to už tolik nepamatuju na týdny. Ovulaci jsem nesledovala.
Stalo se to před rokem a půl.

oli_123
6. srp 2024

Ahoj holky, myslite ze by to mohl byt naznak zloutkoveho vacku? Ta tecicka ?

lilian2111
9. srp 2024

@oli_123 co řekl dr?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru