5+2 tt, pouze gestační váček. Mám naději?

olcaa
22. bře 2021

Ahoj holky, jsem dnes 5+2 TT. Na vaginálním utz.byl vidět jenom gestační váček. Mám přít za 14 dní. Jsem vyplašená. Nevím co si o tom mám myslet..😌😌
Nemáte někdo prosím zkušenost..? Děkuji moc za rady, a všem přeji pohodové těhotenství.

kvetuska145
22. bře 2021

Odpovída to uplně přesně. 🙂 Ničeho se neboj. Je to v pořádku 🙂 Měla jsem to stejně 🙂 za týden by už mělo jít vidět embryjko a pak srdíčko 🙂

cherie24
22. bře 2021

@olcaa mě to přijde i docela brzo na ultrazvuk, já jsem tenkrát šla na ultrazvuk nějak před 5. týdnem, protože jsem krvácela po sexu a na ultrazvuku dokonce nebylo vidět ještě vůbec nic, týden na to už to tam bylo a pak jsem šla nějak kolem 8. týdne jestli tam je srdíčko nebo ne. V 5. Týdnu tam toho ještě zatím moc není 🙂

mamikry
22. bře 2021

@olcaa Ja mela v tomhle tydnu taky jen gestacni vacek, sla jsem na kontrolu brzy kvuli spineni. Za mesic uz mi maval maly snehulak. 🙂

ema90
22. bře 2021

@olcaa A co vic byste tam chtela mit v tomhle tydnu? 🙂

adelafri
22. bře 2021

Tady jsem byla 5+5tt, byla jsem 2 mesice po ZT a znovu jsem krvacela takže jsem jela na pohotovost a tady mi řekli, že je vše v pořádku 🙂
A za nějaké 4 týdny rodím 🙂

olcaa
autor
22. bře 2021

@kvetuska145 moc děkuju 😊😊 zvedla si mi náladu 🙂🙂
@cherie24 no já měla domluvenou preventivku původně na tenhle datum, tak jsem to už neměnila..
@mamikry super, děkuju 😊
@ema90 já sama nevím, proto se radši ptám
@adelafri moc gratuluji 😊 ať je vše v pořádku 😊

verca09865
22. bře 2021

Ahoj měla jsem to stejně, první jen gestacni váček k tomu mi pak doktor celkem necitlivě řekl že to nemusí znamenat tahotestvi ať se neraduju ze to může odejít s krví ale z toho jsem si nic nedělal můj bývalí lékař celkem rád strašil, za 2 týdny bylo větší a za chviki srdíčko a teď jsem 33 tt a vše v pořádku takže se vůbec nestresuj neboj se a myslí na to krásné jak na dalšich kontrolách uvidíš víc a víc 💕💕💕

andelka
22. bře 2021

V 5+2 jsem nikdy neviděla víc než dutinku, nic víc tam v tomto týdnu nevykoumas. Za 14 dní už tam bude víc, nejspíš i srdíčko.

olcaa
autor
22. bře 2021

@verca09865 to jsem moc ráda, že to u tebe dopadlo takhle dobře 🙂 a moc děkuju za povzbuzení..😊
Můj lékař je moc fajn, říkal příště to bude lepší. Nasadil mě utrogestan, na podporu prý.

olcaa
autor
22. bře 2021

@andelka moc děkuju..kezby těch 14 dní rychle utekl 🙂

juliemichal
22. bře 2021

toto jsme měli v 5+3tt,podle UTZ 5+0tt ♥ akorát máme i hematom,tak to je 50/50.a moc držím palečky ♥ já jdu na další poradnu taky po 14 dnech a to 31.3

jjasmina
22. bře 2021

Je brzy..

olcaa
autor
22. bře 2021

@juliemichal já na tebe myslela a říkala jsem si kolik si byla 😊 děkuju že ses ozvala..😊 a v 5+3 už teda něco viděli..?

juliemichal
22. bře 2021

@olcaa jenom tu pidi tečku a nad tou tečkou hematom,tady je to označené.to v zeleném je váček,to v červeném je hematom.

olcaa
autor
22. bře 2021

@juliemichal a embryo také neviděli nebo jo...?🙂 Můj doktor to měl přiblížené, je neskutečný jak je to malinké 😊 a jak se cítíš..? Mě je pořád zima, a poboliva na pravé strašně, hlavně když stanu třebas.

777anonymka777
22. bře 2021

@olcaa Nic si z toho nedělej. Opravdu v 5+2 je to ještě dost brzy. Já byla v 6TT a taky jen dutinka, v 7TT gestační váček až v 8TT embryo. Je fakt, že jsem měla později ovulaci. Takže opravdu žádné strachy, prcek se tam ještě ukáže. 🙂

juliemichal
22. bře 2021

@olcaa ano nic jiného jako embryo neviděl.a nic mi na to neříkal ♥ jen se mu vůbec nelíbil ten hematom,tak jsem vyfasovala hodně léků.pokud praskne,tak mi plod stáhne bohužel sebou.a neboj u třetího jsme měli srdíčko až v 6+3tt,u čtvrtého v 5+6tt

juliemichal
22. bře 2021

a ano taky je mi furt zima a na vybulení a nechutná mi to,co mi chutnalo v minulém těhu a teď než jsem otěhotněla,tak jsem zvědavá co budu jíst 😀 😀 a natahuje mě ze silné vůně 😀 což mi ani v jednom těhu nedělalo 😀

olcaa
autor
22. bře 2021

@juliemichal tak ti moc držím palce, ať vše dobře dopadne 😘 a věřím že ano 😊 teď budeš kolik až půjdeš na kontrolu..?

juliemichal
23. bře 2021

@olcaa příští středu budu 7+3tt ♥ a děkuji,tobě taky budu držet palečky ♥

aniea
23. bře 2021

Já to měla taky tak, obě těhotenství, prázdný gestacni vacek a za 14 dní už tam bylo malý mimi🙂

carameels
23. bře 2021

@juliemichal Držím pěsti! Hlavně odpočívej a relaxuj. Mi se taky hematom objevil, cca v 8. týdnu. To je vždycky trochu šok, když to neprobíhá vše v pořádku. Ale naštěstí se po přísném klidovém režimu vstřebal 🙏🏻

Jinak k autorčině dotazu. Teď jsem koukala u sebe, také jsem byla na UZ 5+2 a byl pouze gestační váček. Za necelý měsíc už byla vidět hlavička, pupečník, srdíčko... no prostě pidi mini miminko 😊

bluehorse2020
1. dub 2021

@olcaa tak se muzeme uklidnovat asi na vzajem. Ja jsem 5+1 tt a dnes tam videl doktor pouze gestacni vacek. Zloutkovy snad jen stin ci naznak, ale ruku do ohne by za to nedal. Take me trochu vystrasil tim, ze predpokladal, ze pujde videt vic. 🙄 Tak snad to dobre dopadne. Kontrolu mi dal projistotu za tyden.

olcaa
autor
1. dub 2021

@bluehorse2020 no u mě se doktor tvářil že je vše v pořádku, a bude to dobré. Samozřejmě celou dobu jsem v nervech, to máš dobrý za týden. Já měla až za 15 dní. Jdu v úterý. Bojím se. Ale nešpiním, nějak nic extra nebolí. Tak doufám.

bluehorse2020
1. dub 2021

@olcaa no rekl, ze normalne bychom se videli az za 14 dni, ale ze chce mit jistotu, ze je vse ok, tak me napsal na pristi tyden. Stres je to hrozny, snad z naseho stinu bude uz vse jak ma. Drzim pesti 🍀

juliemichal
1. dub 2021

@olcaa neboj určitě bude vše v naprostém pořádku ♥ a těším se na zprávičky ♥

olcaa
autor
1. dub 2021

@bluehorse2020 děkuju, taky držím palce..🍀 jaký den jdeš..?🙂 Já jdu 6.4. no já jsem se tímhle už prošla, takže strach mám hrozný. Ale to bylo trošku jiný.

olcaa
autor
1. dub 2021

@juliemichal moc ti děkuju za podporu 😘 pořád v to věřím 😊❤️

bluehorse2020
1. dub 2021

@olcaa 8.4. U mne je to prvni tehotenstvi vubec, snazili jsme se 3 roky... Takze jsem z toho vyhoukana... Z mych kamaradek skoro kazda o nejake to mimi prisla... Takze strachu mam take na rozdavani... Ale budeme verit, ze je vse ok. Dej vedet, jak jsi dopadla 🍀

olcaa
autor
2. dub 2021

@bluehorse2020 vědět dám, a taky moc budu držet palce, určitě vše bude v pořádku uvidíš a budeme se radovat obě 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru