4+5.tt a 1. ultrazvuk. Kdy se Vám objevil žloutkový váček?

therezaa
5. čer 2020

Ahoj Všem. Prosím o Vaši zkušenost. Včera jsem byla na prvním vyšetření dr. Viděl jen gestacni Vacek od ms jsem 4+5tt dle velikosti váčku 5+2tt nebyl vidět žloutkový Vacek. Jsem po 2ZT a 1x MT. Kdy se Vám objevil žloutkový Vacek? Mám opravdu strach kvůli tomu co předcházelo. Tedy mám jednu úspěšně těhotenství před 8lety od té doby se nedaří. Děkuji za Vaše poznatky.

squezy
5. čer 2020

@therezaa Není ještě brzy?? Ja byla poprvé na gynde v 6tt,potvrdila těhotenství a vyloucila mimodelozni a v 7tt videla dokonce 2 srdicka. Ale týden před skoro ještě nic neviděla. Chápu, že se po potratech bojis, ale nic jiného než čekat nemůžeš. Věř, že to dobře dopadne ;) Nebyla si však po 3 potratech na reprodukcni imunologii?

therezaa
autor
5. čer 2020

@squezy děkuji za odpověď. Byla jsem brzo, aby se vyloučilo mimodelozni. Gestacni Vacek jsem měla krásný dr.rikal, ze vypadá hezky, správně lemovany. A ze další týden už by měl být vidět ten Vackovy. Genetiku mám naprosto v pořádku. Jsem z toho úplně hyn 😔

cinam
5. čer 2020

Po prvním zt jsem šla v dalším těhotenství brzo kvůli nasazení hormonů. Byla jsem 5+1 a gestacni váček měl 4mm, vše dopadlo dobře 😊 je to normální nález v této fázi těhotenství

therezaa
autor
5. čer 2020

@cinam děkuji za uklidnění 🙏🏻

lexa2000
10. čer 2020

@therezaa ahoj, mě byl vidět vacek až v 6tt a pak v 8tt už krásný plod se srdickem 🙂

therezaa
autor
10. čer 2020

@lexa2000 jdu tento pátek na ko budu 5+5tt mám tedy pěkné nahráno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru