10.tt a hnědý hlen. Co myslíte? Dá se ještě něco více udělat?

5. únor 2022

Ahoj holky, jsem v 10+1tt.a trápí me hnědé špinění. Dnes jsem měla hnědý tmavě hnědý hlen na toaletnim papiru.
Od začátku trpím na bolest prsů, bradavek a teď nic. Od 6 tt mi bylo zle, v 8tt a něco jako když utne a nic. Na kontrole jsem byla 8+3 tt. A vse bylo v poradku.
Vím ze je to bud anebo. Ale dnes je mi dobre. Bradavky neboli, prsa neboli, v brisku mi jen okolo pupiku píchá a jen ten hlen.
A ja si tu ctu diskuze, ze vymizeni priznaku, spineni rovná se konec.
Utrogestan beru od začátku. Dnes jsem si vzala ascorutin. Asi nic vic se delat nedá že?

9radka9
5. únor 2022

Já "špinila" asi do 13 tt při nejmenší fyzické zátěži, dokonce i čerstvá krev, moc držím palce ať je to ok... platí jak se říká silné a zdravé miminko to zvládne!

autor
5. únor 2022

@9radka9 dekuji ja vím. Jen uz ani nechodim tak čůrat, jako jsem chodila. Prsa nic, curani nic. Mela jsem motacku a taky nic.
Jen jsem nechtela plasit a hned letet na pohotovost. A dnes ten hlen a ja jsem mimo😔

katherine177
5. únor 2022

Nechci vás strašit ,já když měla takto špinění a vymizení příznaků ,měla jsem zamlklé těhotenství,kdy miminko přestalo růst a zastavila se srdeční činnost.
Asi bych v pondělí na vašem místě zavolala lékaři .

pampeliska1313
5. únor 2022

Nešpinila jsem, takže v tom Vám neporadím, ale mně osobně v těhotenství normálně příznaky mizely třeba na dva dny a pak bylo zase něco..

autor
5. únor 2022

@katherine177 zavolám dekuji za zkusenost. Vim ze se to nikterak neda ovlivnit.

autor
5. únor 2022

@pampeliska1313 dekuji za zkusenost.

katherine177
5. únor 2022

Nemáte zač,držím pěsti 🍀,ať je vše v pořádku

kadla88
5. únor 2022

Ahoj, měla jsem naprosto to samé, dle ultrazvuku vše v pořádku, v 5.mesici jsem prodělala potrat z důvodu infekce, prý to mohl být příznak. Raději upaluj k dr a popros i o kultivaci, mně ji nedělali. Drž se❤️

autor
5. únor 2022

Uz jsem holky byla.
ZT😔

autor
5. únor 2022

@katherine177 mam to stejně 😔

katherine177
5. únor 2022

To je mi líto :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru