Lepší pozdě než nikdy - to se říká, že? 😁
Recenzi píši s krátkým zpožděním, ale okolnosti jako dovolená a později menší operační zákrok syna mi to dříve nedovolily. Tak se pro začátek za toto zpoždění omlouvám. A teď k recenzi...
Jsem kosmetička, a co se týče kosmetiky, rada zkouším nové věci. Kosmetiku od Yves Roscher jsem tedy moc rada otestovala. 🌸
První, co jsem zkusila byl svěží čisticí gel a okysličující hydratační maska. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásně vystačí na celý obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhčeným vatovým tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásně jasnou a hydratovanou. 😁 Na fotce mám zrovna masku. Je průhledná a je cítit jak tvrdne. 👍 Po třech týdnech používání jsem s ni moc spokojena a na domácí péči ji mužů jen a jen doporučit.
Další na řadu přišel čisticí gel a peeling. Čisticí gel opět odvedl svou práci tak, jak měl. Peeling je parádní. Doporučuji používat jednou týdne, není to vyloženě drsný peeling, na který jsem většinou zvykla. Doporučuji ho spíše na citlivější, smíšenou nebo normální pleť.
Čisticí pěna. ❤️ Za mě TOP. Miluji čisticí pěny. Jsou jemné a dobre se s nimi pracuje. Za mě nejlepší ze všech čisticích výrobku, které se mi v tomto testování dostali pod ruku. Krásně vyčistí, vůně je krásná, nemám ráda nic pronikavého a toto mi vyhovuje.
Micelární voda - tak tu jsem ani nezkusila. Nemám ráda micelární vody. Důležité je upozornit, ze NIKDY, opravdu NIKDY si nenechávejte micelárku na obličeji bez řádného oplachnuti. Popravdě, nejlépe nepoužívat vůbec. Žádné micelární vody. Nejde jen o tuto konkrétní, ale o všechny výrobky, které mají v názvu micelární. Při velmi časté aplikaci hrozí vysoušení, narušení přirozeného biofilmu pokožky a její ztenčování, co může vést ke zvýšené citlivosti pleti a ztrátě přirozeného odstínu tváře, podpora tvorby vrásek atd. Micelární vody obsahují micely, což jsou shluky molekul tenzidů neboli saponátů, které na sebe dokonale vážou nečistoty a mastnoty. Používají se běžně do čisticích prostředků, prášků na praní, ale také i šamponů a mýdel. Při aplikaci micelární vody tyto tenzidy na naší pokožce zůstávají. Nikdy to dokonale neomyjete. Dalšími složkami v micelárních vodách jsou změkčovadla, které mají naší pokožce zajistit jemnost a hebkost. Ovšem to, že většina změkčovadel použitých v těchto zázračných vodách jsou velmi dráždivá a mohou způsobovat četné dermatitidy, zvyšují reaktivitu pleti, už výrobci na obalech samozřejmě nezdůrazňují.
Závěrem tedy tuhle řadu mohu doporučit, až na micelární vodu. 🌸
@den89 jakýkoliv čisticí gel, pěnu, mléko. Ja osobně miluji čisticí pěny. Základ cisteni je tedy omýt obličej cisticim přípravkem a po té použit tonikum. Micelarka je věc která není potřeba a její místo je jen v maskernach. Opravdu kvalitně vyčistí - ja to s nadsázkou přirovnáván k savu. Ale pokud žena nepoužívá tuny make-upu. Je její použití naprosto zbytecne a naopak jen škodí. Tak ji radši vyhoďte nebo darujte, někomu koho nemáte rada 😁
@vodnarka2013 makeup nepouzivam vubec, jen vyjimecne na plesy nebo oslavy. Momentalne mi staci tvarenka, tuzka na oboci a rasenka.
Zrovna minuly tyden jsem si koupila presne tyhle vyrobky na ktere jste psala recenzi - gel a micelarni vodu.
Ja mam vzdy pocit, ze pokud si oblicej "neocistim" nejakou vodou, tak ji mam spinavou.
@den89 pokud vyloženě chcete vodu můžete používat například po očištěni pleti kvetove vody, levandulove vody, růžové vody atd. 🙂 určitě je spousty alternativ oproti micelární vodě 🙂
@den89 pokud mohu doporučit, moc jsem si v poslední době oblíbila kvetovou vodu od české značky yasminka. Je 100% přírodní a složení je parádní. Koupit lze na jejich internetových stránkách. Mají i jiné vody. Tady ta, není vhodná pro ženy s alergii na citrusy.
@den89 jinak ten gelovy čistič od Yves je super 👍 to byla správná volba.
Začni psát komentář...
A ja pouzivam micelarni vodu dvakrat denne kazdy den 🤔😔
Co misto toho mam teda pouzivat, prosim?