1 / 1

Používám a je boží. Nožičky, jak dětská prdelka.

Zeptam se, jsou to exfoliacni? Tyhle jeste neznam 😉

autorAMBASADORKA

@annaa78 to moc rada slyším, moje paty jsou teď v příšerném stavu. Po jak dlouhé době jsi vyloupana?

7. led 2023

Já to zkoušela a čekala jsem o něco lepší výsledek. Kůže se loupala dlouho a teda na nártech to vypadalo,že mám nějakou nemoc. Tohle je ideální doba na to to zkoušet, v létě už bych to nedělala. 😁

autorAMBASADORKA

@kamilanikola jj, prave vím. Ideálně když budu za 14 dni maximálně hotova, to nám začíná plesové sezóna 😊

@apacheee
    U mě to bylo rychlovka, ale já používám škrabku na paty.

7. led 2023

@apacheee používám teda jinou značku (https://www.dm.cz/lirene-exfoliacni-maska-v-pon...), tak 5.den po koupání se mi začne olupovat kůže, tak si nohy napařím a sloupnu vše najednou ;)

@annaa78 děkuji

autorAMBASADORKA

@fifina86 moc díky, jsem Fakt zvědavá, nikdy jsem nic takového ještě nezkoušela. Jak často používáš?

7. led 2023

hmmm, super, díky za tip, zrovna jsem jak struhadlo 🤣🤦‍♀️

7. led 2023

Taky používám a za mě super, začnu se loupat asi do 3 dnů. Kupuji na jaře a na podzim.

7. led 2023

@apacheee je tam uvedeno nejdřív po měsíci. Během “sezony otevřených bot” každý měsíc, teď v zimě cca 6-8týdnů.

autorAMBASADORKA

@holkaokomodra jsem sama fakt zvědavá, letos ty nohy malém nevím proč fakt děsný

autorAMBASADORKA

@golymetr používáš přímo tyhle?

@fifina86 díky moc 😊

7. led 2023

@apacheee není zač. Já trpím strašně na “paty” a tohle mi dost pomáhá a mám to raději než pedikuru.

7. led 2023

@apacheee jj ja taky, myslim, že dostali zahulit tou váhou v těhotenství a teď se dávají do kupy 🤣

7. led 2023

@apacheee ano přímo tyhle z DM

@apacheee
    Není zač. A často je mazej. Super je mesickova vazelina z DM, je jí kýbl za hubičku. ❤

autorAMBASADORKA

@holkaokomodra tak ať se ti to brzo srovná

autorAMBASADORKA

@golymetr tak to moc rada slyším, díky

@annaa78 děkuji, budu mazat poctivě 😊

7. led 2023

@apacheee kupuju je už dlouho dříve jsem je kupovala za cenu 49kč, pak jsem je šla kupovat a najednou 99kč a na cedulce stará cenovka těch 49 Kč ale jen za 1 ponožku, tak jsem se usmála a mrzelo mě že je tak zdražili.

7. led 2023

Holky,snad nevadi ze se pripichnu...
    Jednu dobou jsem casto "sedela na noze". A tim se mi vytvoril flek (jak pata) drsny kruh polomer 2 cm... Ale v okoli kostky...muze za to to sezeno ...vim...snad chapete jak to myslim...fungovalo by to na to taky?

Používám kvalitnější jako
    @fifina86 , je to neskutečná pecka.
    Chtěla jsem ušetřit, koupila tyhle Balea a za mě bohužel cena odpovídá kvalitě. Na první vyzkoušení bych nedoporučila, neloupe se kůže tak dobře. Tak max na údržbu, ale je si teda radši připlatím za kvalitu.
    Tak ať máš lepší zkušenost a nezanevřeš kvůli tomu na celý produkt jako takový.

7. led 2023

@marketka_m myslím, že ne. Mám taky takový mozol a moc to na něj nefunguje.

7. led 2023

@malenka3 kdBych to vedela nesedím takto blbě... No nevadí.třeba nejaky krem objevim co to obměkčí a dam vedet 🙂

7. led 2023

@apacheee super, dekuji za odkaz. Ja uz jsem dvakrat pouzila exfoliacni od jine znacky a je to super. Akorat je peklo, jak se loupou nohy, to bych nedelala nic jineho, nez si nipala nohy 🤣

7. led 2023

@marketka_m na tohle pomáhá mazat, mazat, mazat 😉 a na nějakýčas myslet na to že ty nohy musíme střídat 😊

7. led 2023

@morwisek já je střídám až když mě bolí... a to je hooooodně dlouho :D a čím mazat? nějaký tip? nebo i indulona :D haha.. babička říkavala nejlepší co existuje 🙂

7. led 2023

@marketka_m a já si pořád říkám od čeho to mám...a toto mě vůbec nenapadlo...a je to pravda, věčně na té noze sedím. Já teď zkouším NOHY BOSE krém, ale nejsem schopna to dělat pravidelně...🤦‍♀️

7. led 2023

@marketka_m já mám doma z dmka fialový zázrak je to přímo na nohy je to hutný mastný a fakt v kombinaci "měním nohy" mi to pomáhá a otlak zmizí. A teda ten fialový používám i když mám ty ponožky co tu dává
    @apacheee na moje chodila jsou ty ponožky skvělý, je teda lepší si je tam nechat delší čas ale fungují. Jo a koupila jsem si v dm modrý krém na nohy a ten je teda slabý, ten bych mohla přes den jelikož se hned vstřebá ten fialový pěkně na noc a ještě ponožku ať pořádně působí 😉

7. led 2023

@morwisek diky.t ten fialovy zazrak pujdu omrknout

7. led 2023

Tohle vubec neznam. Pravidelne si male nohy masiruju např kostivalovou mastí. A ackoliv mam hodne suchou pokozku tak nohy hebke, žádné otlaky. Kdyz vidim nektery zensky v sandalech ufff

@malenka3 díky moc, priste zkusím na porovnání ty další

7. led 2023

Me to loupaj deti.Ted jsem mela tu s ureou a ta se neloupe.Ani necitim zlepseni

7. led 2023

Už mám za sebou pár značek a zatím vede pouze parasoftin.

7. led 2023

Mně se na to projevila alergie 🙈 na nic alergii nemám, ale po tomhle (jiná značka) jsem měla nohy asi týden v jednom ohni a kopřivka jak hrom 🤦 a to jsem se tak těšila na jemné nohy 😅

7. led 2023

Na me nefungovaly🤷🏻‍♀️ Nohy se mi loupaly jen kolem kotniku a na bocich chodidla. Tam, kde by to bylo potreba, se nedelo nic 😀

7. led 2023

Tohle jsem vyzkoušela jednou a už nikdy 😵‍💫 Nejmíň 14 dní jsem vypadala, jak když mám lepru. Loupalo se to postupně po milimetru a když se to konečně na jedné straně doloupalo, tak na druhé už se mi stihla tvořit nová tvrdá kůže 🙈 Zlatá škrabka a pemza. Příště, až budu mít záchvat péče o nohy, tak si zajdu na pedikúru.

Autor komentář smazal

@marketka_m ano, to je pravda, dělají už nějakou chvíli Indulonu přímo na chodidla, bíločervená tuba, je tam, tuším, silice nebo olej z levandule, nádherně voní a na ty nohy je teda fakt skvělá, takže vtípky stranou a klidně koupit👍

8. led 2023

To mě zajímá, děkuju za tip, vyzkouším 😉

8. led 2023

@marketka_m vyzkoušej footlogix - je teda fakt drahý, ale vydrzi dlouho a už po týdnu máš krásné nohy. Nejradši mám 3+. Je to pěna, která se maže na nohy. Mně totiž úplně šíleně praskají paty a tohle to za pár dní kompletně zahojí.
    Teď to navíc mají na modeláži ve výprodeji.

8. led 2023

Tohle jsem vůbec netušila, že existuje... To musím taky vyzkoušet 🙂

9. led 2023

Přidávám se s názorem, že kvalita odpovídá ceně. Jako nejsou úplně špatné, třeba po profi pedikúře jak najdeš, ale jsou mnohem lepší výrobky. Třeba zmíněný Lirene.
    Naopak hydratační krém na nohy s avokádem přímo DM je super 🙂

9. led 2023

Exfoliační ponožky mi doporučila kamarádka, která je s nima maximálně spokojená. Druhá kamarádka byla nešťastná, ani po 3 týdnech neměla nohy sloupané, ale kůže všude, hlavně v posteli 🙈
    takže si dělám vlastní názor 🙂 Dnes mám 5. den po vyzkoušení (Lirene) a kůže už začíná praskat a pomalinku se loupat. Tak jsem zvědavá na výsledek. 🙂

9. led 2023

Já jsem třeba teď měla viz foto. Dávala jsem si je na začátku prosince. Loupat se začalo cca za 14 dnů a ještě dnes mám velká ložiska suché škaredé neoloupané kůže. Vypadá jako bych měla špinavé nohy. Za mě bohužel tento výrobek ne.

@apacheee díky za inspiraci 😉

12. led 2023

@apacheee Jak ti výrobek sedl budeš dopisovat sem??

16. led 2023