Nový horní zub. Dá se při kojení udělat implantát a podstoupit tak případnou narkózu a léky s tím spojené?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

mohla bych poprosit o radu. Před pár lety kvůli úrazu při sportu se mi začala kývat horní 1. Při těhotenství se mi zub hodně uvolnil a před týdnem vypadl. Počítám s implantátem, ale plně kojím.

Lze si při plném kojení nechat udělat implantát a podstoupit tak případnou narkózu a léky s tím spojené?

Děkuji

Dobrý den,

implantace se provádí v lokální anestezii, která se používá i u kojících žen. Co se týká použití antibiotik, upozorněte lékaře, že kojíte, vybere takové, které jsou během kojení indikovány.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová