Zimní boty pro dvojčata. Jaké mi doporučíte?

Zodpovězené
1. lis 2019

Dobrý den,

hledám vhodné zimní botky pro svá rok a čtvrt stará dvojčata.
1. Holčička chodí asi měsíc, délka (vč. 1,2 cm nadměrku) = 13,7 cm, šířka = 5,2 cm, nárt normální, kotník asi spíš užší.
2. Kluk chodí asi 4 měsíce, délka (vč. nadměrku) = 15,2 cm, šířka = 5,5 cm, nárt také normální, kotník nedokážu moc posoudit, asi taky normální.
Ještě dodám, že oba mají dominantní palec (chlapec poměrně výrazně).

Po jakých značkách mám sáhnout? Případně uvítám tipy na konkrétní botičky.

Děkuji moc.

Dobrý den,

pro začínající chodce jsou vhodné buď návleky (třeba Stonz Toddler), nebo měkké dobře sednoucí botky s dostatečným nadměrkem na délku i na šířku a se správným tvarem špičky.
Myslím, že nejvhodnější by byly Bundgaard Petit nebo nejnovější barefoot modely zn. Ricosta.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot