Zimní boty pro dvojčata 2,5 roku. Zkonzultuje prosím výběr a případné alternativy?

Zodpovězené
10. lis 2020

Dobrý den,

hlásím se opět s dotazem na botky. Mám předvybráno a chtěla bych zkonzultovat výběr a znát případné alternativy. Měřila jsem nožku plus 12, takže je tam na délku započítaný nadměrek 1,2 cm, šířku uvádím bez nadměrku:

Holčička: L 15,7 cm, P 15,8 cm; šířka 6,0 cm; normální až nižší nárt, spíš užší kotník, nožka obecně taková útlá.
Kluk: L 17,5 cm, P 17,7 cm; šířka L 6,7 cm, P 7,0 cm; normální až lehce vyšší nárt, kotník spíš normální.

Pro holčičku jsem předvybrala Protetika Sue, vel. 24.
Pro chlapečka Jonap B4SV - Khaki, vel. 28.

Chlapečkovi by možná seděly dobře i Beda BF, ale asi se zatím teprve naskladňuje? Nedaří se mi nic moc najít.

Děkuji!

Zdravím,

Protetiku Sue pro holčičku kvituji, vel. 24 s 1 cm nadměrkem do délky má dostatečný nadměrek i na šířku. Další možnost je Bundgaard Petit vel. 25.
Jonap pro chlapce by byly ok jen v případě, že jste šířku měřili už v ponožce, jinak na širší nožce není žádný nadměrek do šířky (na užší nožce ok.). Jonap dají normální nárt, ale na vysoký nejsou. (Určitě ale vel. 27 s 17,6 cm, nejsou teď skladem, ale očekávám novou várku.) Zkusila bych přeměřit bez ponožky šuplerou, ideální nadměrek do šířky je u zimních cca 4 mm.
Beda bohužel u mě letos nenajdete (byly by k dodání až v lednu). Myslím, že se teprve začínají šít. Rozměrově by seděla vel. 28, na vyšší nárt sedí dobře, prsty spíš doroviny. Další širší boty jsou Fare Bare, Be Lenka, Zeazoo Yeti.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot