“Funkční” teplé boty. Jaké byste poradila?

Zodpovězené
9. lis 2021

Dobrý den,

dcera se rozhodla chodit do skauta. Potřebuji pro ni (pro toto období) vhodnou obuv ve velikosti 31. Něco zatepleného (ne zimní), ale ideálně s membránou. Myslela bych něco jako Filii. Žiju v zahraničí a ty tady nefrčí (dají se sehnat Lurchi, Merell, Sorel, Primigi, Bisgaard, ale vůbec netuším, jestli je něco aspoň kompromis). Dcera má průměrnou nohu (do šířky, normální nárt, nemá ani dominantní palec). Jsem úpně v koncích. Tenisky má Affnezahn, sněhule také. Na blbosti kolem domu jí v tomto počasí dávám holínky, ale na 2hodinovou výpravu do lesa mi to přijde nevhodné.

Děkuji za tip!

Příjemný den!

Dobrý den,

Lurchi jsou Filii velmi podobné, ale myslím, že zateplené dělají jen s kožíškem. Ostatní zmíněné neznám.
Netroufnu si radit bez znalosti přesných mír nohy, ale hned mě napadly nové Ef, ty splňují Vaše požadavky: s membránou, zateplené flísem, mrkněte, jestli sednou i rozměrově: https://www.vpavucine.cz/ef-2/bibi--black-rose/

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot