Dítě obchází nábytek, doktorka radí nosit doma kotníkové botičky. Je to nutné?

Zodpovězené
26. bře 2019

Dobrý den,

náš osmiměsíční syn začal obcházet nábytek. Dětská lékařka mi doporučila koupit kožené kotníčkové boty, aby v nich chodil doma. Je to nutné a k čemu je to dobré? Starší syn chodil doma zásadně bos a vše je ok.

Díky

Dobrý den,

podle mého názoru to není nutné, nožka v pevné vysoké botě nemůže pracovat, posilovat, přizpůsobovat se terénu a reagovat na něj.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot