Zkoušet IUI nebo IVF. Co je lepší a jaké jsou u obou šance, že se to povede?

Zodpovězené
14. kvě 2020

Dobrý den,

snažíme se už skoro dva roky o miminko a pořád nic. Byli jsme na vyšetření a prý je problém cervikální faktor (pod tímto názvem jsem to našla na internetu). Podstoupili jsme jedno IUI a teď nevím, zda je lepší to ještě zkusit nebo spíš podstoupit IVF.

A jaké jsou u obou šance, že se to povede?

Děkuji

Dobrý den,

diagnóza cervikálni faktor je velmi neobvyklá. Jak se k ní došlo? Kolik je Vám let? Máte průchodné vejcovody? Před IVF je potřeba ještě doplnit další vyšetření.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz