Vyšší dávky stimulace. Pomohou?

Zodpovězené
9. čer 2020

Dobrý den,

ještě bych se chtěla zeptat. Proč by Fertile Plus Chip neměl význam u normálního spermiogramu? Ten je v pořádku. Problém je u mě, je mi už 37 a nízké AMH jen 0,08...to už víte.

Vyšší dávky stimulace pomohou?

Měla jsem Menopur, Orgalutran a Ovitrelle. To samé budu mít při zvýšení dávek stimulace. Přece musí být něco, co pomůže v mém případě.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud je spermiogram normální, tak proč potřebujete vybírat spermie? Tomu nerozumím. Stačí IVF. Pokud máte AMH nízké, znamená to, že foliklů s vajíčky, které je možno nastimulovat, je málo. A žádný lék ani vysoká dávka Vám další vajíčka nepřinese. Bohužel.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz