Snažíme se o miminko. Je ještě šance, že se IUI povedlo?

Zodpovězené
23. dub 2020

Dobrý den,

už nejakou dobu se snažíme o miminko. Přítel má spermie v pořádku. Já ms nepravidelně (což asi znamená, že ovulace taky není, jak má být). Dnes 15. den po IUI. Doktorka říkala, že sliznice je v pořádku a na levé straně dva folikuly v pořádku, na pravé straně ani jeden ☹. TT negativní a menstruace nikde. Zavádím si Utrogestan 1-0-1.
IUI mě bolela, mám úzké děložní hrdlo a ještě jsem ho měla "zekřiva". Hned od prvního dne až do teď občas píchání nebo mě pobolívá v podbřišku a ve vaječníku.

Myslíte, že je ještě šance, že se IUI povedlo?

Mám si léky dále zavádět?

Děkuji

Dobrý den,

šance otěhotnět po IUI je mezi 5-10 %. Pokud máte 15 dní po IUI negativní test, tak se léčba bohužel nepovedla.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz