Pokoušení se o miminko. Může to být nějaký příznak těhotenství nebo ne?

Zodpovězené
18. črc 2022

Dobrý den,

s partnerem se snažíme o miminko. Před cca týdnem jsme měli pohlavní styk. Dne 15.7. jsem měla divný pocit v břiše, začaly mě bolet bradavky, v podbřišku jako bych měla dostat menstruaci, ale na to mám čas... Dne 16.7. jsme šli s přítelem na procházku a nezdálo se mu moje břicho a myslel si, že jsem přejedená. Na jídlo myslím ve dne i v noci, někdy mě vzbudí hlad a 2 dny zpátky jsem se vzbudila, jen jsem rozlepila oči a měla jsem hlad. Mám i výtoky. 17.7. jsem si dělala těhotenský test, ale byl negativní.

Chci se zeptat, jestli to může být nějaký příznak těhotenství nebo ne. 😔

Děkuji za odpověď a hezký den přeji.

Dobrý den,

pokud jste měla před týdnem pohlavní styk, tak test ještě nemůže být pozitivní - tomu tak je až za 3 týdny (pokud jste se snažili v období ovulace). Takže ještě počkejte a uvidíte.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz