Poděkování

Zodpovězené
17. srp 2020

Dobrý den, pane doktore,

já nemám na Vás žádnou otázku, ale chtěla bych Vám ještě i tady poděkovat (a možná tím dát dalším ženám naději a sílu a víru to nevzdat ), že díky Vám jsem i já maminka💗.
Vím, že jsem Vám dala pořádně "zabrat"😊 a i já sama už ztrácela všechny naděje, sílu, víru. Ale nakonec i ke mně štěstí přišlo a už to bude 2 roky, co jsem maminkou zdravého a toho nejúžasnějšího a nejhodnějšího syna s blonďatými vlásky a s očima modrýma jako nebe💙. I když o tom nevíte, tak za něj děkuji každý den, i Vám, a budu děkovat do konce svého života.

Ať se Vám daří🍀!!

Dobrý den,

díky moc za pěknou zprávu a přeji spokojený život.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz