Ovulační test pozitivní, MS nedorazila. Proběhla tedy ovulace?

Zodpovězené
29. črc 2021

Dobrý den, pane doktore,

ptal jste se mě, jak dlouho mám zpoždění: https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna... Jde o zpoždění 22 dní, ale já nemám pravidelnou MS. U mě to není žádná novinka, že nemám MS. Já ji mám od začátku nepravidelnou. Jen mne zajímalo, když je ovulační test pozitivní a k MS nedojde, tak jestli vůbec ovulace proběhla?

Děkuji Vám.

P.S. Ani nevím, jaký mám cyklus, jelikož je to hodně nepravidelně.

Dobrý den,

tady bude velmi vhodné to probrat s gynekologem.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz