Otěhotnění s mužem (nádorové onemocnění varlata). Je možné, že je teď plodný?

Zodpovězené
13. zář 2020

Dobrý den,

můj přítel je zhruba 20 let po chemoterapii, měl rakovinu varlete. Řekli mu, že je neplodný. S předešlou partnerkou má dnes už 13letého syna z ivf, ze zamrazených spermií před chemoterapií. Dnes po 13 letech od posledního vyšetření, kde opět potvrdili neplodnost, jsem otěhotněla, bohužel nejspíš mimoděložné.

Je možné, že teď plodný je?

Děkuji.

Myslím, že ano a před nedávnem Vám to i dokázal. S pozdravem

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz