NK buňky. Jak postupovat dále?

Zodpovězené
29. srp 2024

Dobrý den,

cca 3-4 roky docházíme na ivf kliniku do Olomouce - bohužel jsme na Vás do dnešní doby neměli štěstí. Jen jste mi podepisoval papíry do Gennetu na imunologii.

Prosím o radu: Nyní jsem ve fázi 5 - zavedení embrya - opět úspěch, ale zase nastalo krvácení a bylo vše ztracené. Byť během letošního roku, jsem měla léčbu Medrolem na 3 měsíce a snažili se přirozeně, pak jsme přistoupili k etu v nativu v přirozeném cyklu. Zaváděl p. Dr. Vrublovský. Už na začátku roku jsme byli rozhodnutí, že pokud nebudeme mít jistotu jiného průběhu, tak do umělého oplodnění nepůjdeme. Před zavedením jsem užívala Přednison a vitamíny. Už před rokem mi z krve zjistili v Praze dobrý počet NK buněk, ale špatné rozmístění.

Nyní se ptám....Víte si rady, jak postupovat dále?

Kde se dozvím o daném problému něco více?

Nikde se nemohu dočíst, jak se to léčí?

Příští čtvrtek mám konzultaci na klinice v Olomouci. Je možné se s Vámi sejít?

Děkuji

Dobrý den,

bohužel ve čtvrtek nejsem v Olomouci, pokud budete chtít domluvte si přes sestřičky se mnou online konzultaci a vše probereme osobně.

S pozdravem

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz