Nejdříve testy silné, pak MS a teď testy slabé. Co to může znamenat?

Zodpovězené
20. pro 2021

Dobrý den,

12. listopadu jsme měli s partnerem pohlavní styk. Po dvou týdnech mi digitální test ukázal 1-2 týdnů , to bylo 3 dny před očekávanou menstruací, jenže jsem menstruaci dostala o 1 den později po dobu jen 2 dnů, ale řekla bych, že byla silná. Za 4 dny mi opět vyšel test, ale slabý, a to až do dnes. Každý den stejná čárečka. K doktorovi jdu až 20.12.

Nevíte, co to může znamenat?

Je naděje, že můžu stále být těhotná?

Pokud ano, proč mi vycházely testy silné i digitální a teď už ne?

Jem z toho zmatená.

Děkuji

Dobrý den,

těhotná jste velmi pravděpodobně byla a možná i jste. Pokud test slábne, tak se jedná nejpravděpodobněji o tzv. biochemické těhotenství - které nebude prosperovat. Ale mohu se mýlit.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz