Křečové žilky v děloze a otěhotnění. Co to prosím znamená?

Zodpovězené
22. lis 2021

Dobrý den, pane doktore,

měla bych dotaz prosím ohledně křečových žilek v děloze. Změnila jsem kvůli přestěhování pana doktora-gynekologa a na prohlídce na mě "vybalil", že mám křečové žilky v děloze. Nikdy to nikdo předtím nezmínil. 13.8. jsem podstoupila interrupci kvůli Downovi, pak jsme dvě periody počkali a zkoušíme to znovu, zatím tedy neúspěšně.

Co toto prosím znamená?

Jinak mám 37 let vcelku čerstvě, jedno zdravé dítě narozené 2017, předtím zamlklé těhotenství v roce 2016 a letos ta interrupce.

Předem moc děkuji za odpověď a srdečně zdravím.

Lenka

Dobrý den,

neznamená to nic, je to jen náhodný nález.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz