Jedná se stále ještě o těhotenství nebo už je to ztracené?

Zodpovězené
9. čer 2021

Dobrý den,

26.5. proběhl Ket 5denního embryjka, 3.6. jsem měla hodnotu hCG 7..... 5.6. byla hodnata hCG 16, ale začala jsem krvácet a dnes byla hodnota hCG 22. Na TT mám ducha a Clearblue my ukázal 1-2. Beru Utrogestan 2-0-2 a Lenzetto 1-1-1.

Myslíte, že se ještě stále jedná o těhotenství nebo už je to ztracené?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

hladina hCG se má co 48 hodin přibližně zdvojnásobit - pokud tomu tak není, šance na normální těhotenství je nízká.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz