Eurový ceník na reprodukční klinice. Máme nárok na běžný ceník pro samoplátce v CZK?

Zodpovězené
28. led 2024

Dobrý den,

s partnerem jsme se zaregistrovali na reprodukční klinice v ČR. Žijeme v zahraničí, tudíž počítáme s tím, že budeme jako samoplátci. Byl nám ale nabídnut ceník v Eurech, napsaný anglicky. Při porovnání s cenami v CZK pro samoplátce je ale eurový ceník cca 1,5x dražší.

Je to běžný postup na českých klinikách?

Máme nárok na běžný ceník pro samoplátce v CZK?

Děkuji

Dobrý den,

já se ke všem párům, kteří mluví česky a není tedy potřeba další osoby ke koordinaci léčby chovám jako k pacientům CZ a ceník je toho součástí.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz