Doplnění otázky k odpovědi na Vaši otázku. Kdy se přihlásit na kliniku?

Zodpovězené
7. lis 2020

Dobrý den,

děkuji za Vaši odpověď na mou otázku neschopnost otěhotnět a kdy už to řešit s lékařem.

Manžel prošel v roce 2017 Hodgkinovým lymfomem. Doufám, že jsem to nezkomolila. Po domluvě s paní doktorkou, mi doporučila návštěvu centra a začít to řešit s dopomocí.

Chci ze zeptat, zda kliniky fungují i za této situace (s ohledem na Covid). Jde mi o to, jestli se někde přihlásit už nyní, nebo to nechat až po Vánocích. Premýšleli jsme i nad Vaším centrem - jsme z Olomouce.

Děkuji za upřesnění a přeji mnoho úspěchů!

Dobrý den,

kliniky pracují bez omezení.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz