Další IVF. Je normální, že to jednou vyjde napoprvé a pak 6x nic? Za jak dlouho byste doporučitl další IVF?

Zodpovězené
13. čer 2021

Dobrý den, pane doktore,

z prvního IVF a KET (ET neproběhl) máme syna, po roce jsme do toho šli znova, měli jsme 6 mrazáčků, bohužel to bylo 2x biochemické těhotenství, jinak nic.

Je to podle Vás normální, že to jednou vyjde napoprvé a pak 6x nic?

Nebyla by vhodná třeba nějaká vyšetření? Imunologie je v pořádku.

A další dotaz zní: Když jsem byla od listopadu 6x za sebou na KET v řízeném cyklu (Estrofem, Utrogestan), za jak dlouho byste doporučil další IVF?

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, popravdě je to trochu divné, kolik je Vám let? Podle toho bych se rozhodoval o rychlosti další stimulace

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz