7 dní zpoždění a TT negativní. Těhotenství, zánět nebo cysta?

Zodpovězené
11. kvě 2020

Dobrý den,

mám týden zpoždění a TT negativní, ale mám žlutý výtok, který běžně nemám, nezapáchá ani nesvědí. Snažíme se o miminko, jenže mám dlouhé cykly. Teď by to bylo asi 40 dní, poslední 2 měsíce jsem měla cykly 33 dní. Také se mi objevují cysty, ale teď nemám žádné velké bolesti, které mě běžně trápí, když ji mám. Spíš mám malou bolest podbřišku, bolestivé bradavky, chodím často na malou, teplota 36.8 - 37.2. Mám nevolnosti, zvracím spíš sliny, večer si připadám jak nemocná, jsem celá horká, bolí mě hlava a strašná únava - musím si jít hned lehnout. Přes den mám zimnici. Pořád jen jím a piju. A tenhle cyklus je první, kdy se cítím klidná, jinak mám deprese.

Prosím Vás, můžete mi poradit?

Je možné těhotenství, nebo nějaký zánět či cysta?

Nevím, kdy byla ovulace, nehlídala jsem ji.

Děkuji

Dobrý den,

to je tolik informací, že nevím, co mám radit. Udělejte si těhotenský test, pokud bude negativní a potíže budou přetrvávat, prosím, zajděte ke svému gynekologovi.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz