NT prostředek na vinylovou podlahu. Který by byl vhodný?

Zodpovězené
13. říj 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o NT výrobek, který by byl vhodný na vinylovou podlahu?

Případně existuje také nějaký prostředek, který by z podlahy dostal staré nánosy přípravků?

Díky moc a krásný den!

Dobrý den,

na mytí vinyl podlah je v rámci nt optimální obyčejné NT mýdlo, lze nastrouhat a rozpustit ve vodě, případně lze použít i Sonett na úklid. V případě mýdla dávkujte cca 1 nastrouhanou lžíci na kýbl vody.
Jinak na to odstranění nějaké větší špíny a nánosů doporučuji přípravek Mydloš.
Lze použít ve verzi citron, borovice, i čisté bez vůně
https://www.netoxickadomacnost.cz/Mydlos-univer...

Přeji Vám krásný den.
Pavla