V 18tt mám překrvený čípek, špinila jsem. Mohu špinit i po užívání Ascorutinu?

Zodpovězené
16. led 2019

Dobrý den,

prosím o radu. Dnes jsem 17+1tt a od začátku tehu mám překrvený čípek. Párkrát jsem zašpinila, v nemocnici vždy vše ok. Naposledy, 26.12, jsem dostala pro jistotu Ascorutin 3×1 a byl klid. Nicméně dnes jsem našla ,,malinkou sraženinku,, krve bez krvácení a bez špinění. Může to být z toho čípku? Máte s tím zkušenosti?

Děkuju za odpověď.

Dobrý den,

mám zkušenosti ve své praxi s tím, že špinění je často následkem vaginálního vyšetřování. Sraženiny mohou být samozřejmě z dělohy i čípku, který je v těhotenství díky hormonům prokrvený a reaguje tak na dotek kontaktním krvácením.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová