Prasklé šití po porodu. Doporučíte používat ještě nějaký přípravek, abych hojení podpořila?

Zodpovězené
Včera v 19:05

Dobrý den,

7. den po porodu mi povolily dva stehy v šití hráze. Šití mám rozsáhle, až ke konečníku. Navštívila jsem doktorku, zhodnotila, že to neni nic dramatického a řekla mi, ať si 2x denně mažu poranění Hemagelem. Jizva vypadá škaredě. Mám obavy, aby se vše dobře zhojilo a nedostala jsem ještě nějaký zánět. Také se strachuji, aby nepraskly další stehy a rána se nezvětšovala.

Doporučíte používat ještě nějaký přípravek, abych hojení podpořila?

Obávám se případné operace či pozdějších komplikací v běžném životě.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zkuste tinktury z měsíčku lékařského nebo jitrocele a mám dobré zkušenosti s šicími bylinkami s kombinací se zeleným jílem. Šicí bylinky se dají koupit na některých e-shopech pod názvem - šicí bylinky.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová