Podvaz vaječníků po 4. porodu. Lze o o něj zažádat a porodit zároveň císařským řezem?

Zodpovězené
28. dub 2022

Dobrý den,

čekám 4. dítě, otěhotněla jsem přes antikoncepci, tudíž je jasné, že jsme 4. miminko neplánovali.

Chtěla bych se zeptat, zda je možné zažádat o podvaz vaječníků a porodit tedy zároveň císařským řezem. Předchozí porody byly přirozenou cestou.

Děkuji

Dobrý den,

ano, lze zažádat o podvaz vaječníků. Je vhodné tuto možnost probrat se svým gynekologem.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová