Křeče v konečníku. Může to souviset s hemoroidy?

Zodpovězené
28. srp 2023

Dobrý den,

jsem ve 29. tt a dnes v noci jsem se probudila s křečí v konečníku. Je pravda, že jsem si všimla, že mám hemoroidy, tak jestli to může být z toho? Před dvěma dny jsem byla na kontrole u gynekologa a vše v pořádku, dokonce délka čípku 48 mm.

Předem děkuji za odpověď.

L.

Dobrý den,

nedokážu Vám s jistotou odpovědět, zda se jedná o bolest z důvodu hemoroidů. Pokud by se bolest opakovala, můžete začít konečník mazat mastí pro hemoroidům, což by mělo přinést úlevu, pokud budou hemoroidy příčinou Vašich potíží.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová