Jaký je průběh závislosti na alkoholu?

Zodpovězené
25. zář 2019

Dobrý den, Mariko,

mohla byste nastínit, jak zhruba probíhá propad do závislosti?

Já to vidím možná zostřeně, jelikož jsem si tou cestou prošla (poturčenec horší turka), ale v okolí vidím tolik holek pít, pařit, a zdá se mi, že informovanost o upadání do alkoholismu je málo.

Děkuji!

Dobrý večer,

Zjednodušeně se dá říct, že problém nastává tam, kde to danému člověku začíná zasahovat do běžného života... Kdy není schopen plnit co se od něj očekává, zanedbává své povinnost, zájmy, rodinu atd atd...

S pozdravem

Přeji Vám vše dobré,
Marika Michajlovičová