Nosítko od narození. Jaké byste doporučila pro dítě 3 týdny, cca 51 cm a 3,4 kg?

Zodpovězené
12. črc 2024

Dobrý den,

malá má skoro 3 týdny, cca 51 cm a 3,4 kg a sháníme vhodné nosítko.

Jaké byste doporučila?

Našli jsme polovázací nosítko LoveTie.

Je vhodné nebo radši vzít jiné?

Předem děkuji za odpověď.😊

Dobrý den,

možností je na trhu opravdu hodně. 🙂 Níže přehled dostupných ergonomických, novorozeneckých nosítek na trhu (a to jsem určitě ještě na některé zapomněla...)
Snad Vám některé padne do oka.

Přeji krásné nošení.
Isa

1. Moisha HuGo
polovázací je už od 2,5 kg vydrží do cca 10 měsíců

2. Caboo Organic
předvázaný elastický šátek pro nedonošené děti s nízkou porodní váhou, vhodný od narození do cca 10kg

3. Fidella Flowclick
vhodné od narození do cca 12 měsíců (vel. 56-74) s doporučenou váhou od 3,5kg, kombinace přezkového bederního pásu a vázacích popruhů jako u šátku

4. Sestrice Carrier ONE
vhodné pro děti od 0-18 měsíců, speciální měkká výplň bederního pásu s konstrukcí Belly Support

5. Donkey rostoucí nosítko velikost 1
vhodné pro děti od 0–12 měsíců, pro novorozené děti upínání ramenních popruhů do bederního pásu

6. Neko Sling Switch baby
vhodné od velikosti 56 do 1,5–2let, pro nejmenší děti je pro lepší podsazení a ergonomii vhodné využít zapínání ramenních popruhů umístěných na bederním pásu

7. Elihandmade Univerzál
100% lněné nosítko vhodné od narození, vel. 56-98

8. Elihandmade Univerzál
polovázací nosítko vhodné od narození, vel. 56-98

9. Moyo Uni
celopřezkové nosítko vhodné od narození, vel. 56-92

10. Zumbucca Originál
vhodné od 4-6 týdnů do 3 let s tvrdým bederním pásem. Dítě lze nosit vpředu i na zádech, pro pohodlnější nošení lze popruhy na zádech překřížit. Díky dostatečně dlouhým popruhů vhodné na jakýkoliv typ postavy.

11. Zumbucca Originál
vhodné od 4-6 týdnů do 3 let s měkkým bederním pásem. Dítě lze nosit vpředu i na zádech, pro pohodlnější nošení lze popruhy na zádech překřížit. Díky dostatčně dlouhým popruhům vhodné na jakýkoliv typ postavy.

12. Srdíčko 0+
látkové nosítko vhodné od narození, vel. 56-80, dva postupy stáhnutí sedu pro docílení lepší ergonomické polohy dítěte

13. VeKa velikost 0+
celopřezkové nosítko vhodné pro děti od velikosti 56 do velikosti cca 80

14. Neko Half buckle baby
polovázací nosítko vhodné od narození do 1 roku (1,5 roku), vel. 50/56-92

15. Kokon Origin
celopřezkové nosítko vhodné od narození do cca 1 roku, vel. 50/56-74/80