Doplnění otázky ke kombinaci léků. Má teď smysl užívat i Rowatinex?

Zodpovězené
15. čer 2024

Dobrý den,

doplňuji informace k odpovědi na mou předešlou otázku, viz https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/poradna...

Vyšetření z moči - minulý týden se dělala kultivace, kde byla nalezena bílkovina. Z důvodu bolesti podbřišku nasadila Dr. na týden Biseptol. Po týdnu opět kultivace moči, kde je stále malé množství bílkoviny. Podbřišek už nebolí, ale při močení to pálí. Na gynekologii předepsán Dafnegin (každý den), Mycomax (1x týdně) a probiotika Gynimun trio.

Má smysl užívat i Rowatinex?

A co znamená bílkovina v moči?

Děkuji

Dobrý den,

Vaše potíže vypadají jako normální uretrální syndrom, v tuto chvili bez zánětu močového mechýře (aby to byl zánět, musely by být v moči bakterie ve velkém množství).

Uretrální syndrom patří nejčastěji k vaginálnímu dyskomfortu (nejčastěji na podkladě vaginální bakteriální dysmikrobie).

Dělala se na gynekologii nějaká diagnostika (to by se 100% mělo - aspoň MOP a raději i STD) a nebo jen předpis?

Potřeboval bych vice informací, abych Vám mohl nějak inteligentně poradit.

Kdyžtak mi napište do e-gynda.cz a domluvíme si telefonickou konzultaci...

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň