Úzká a bezpečná sedačka nebo podsedák 15-36 kg. Máte tip?

Zodpovězené
29. črc 2024

Dobrý den,

potřeboval bych poradit úzkou sedačku 15-36 kg, popř. podsedák pro dceru 7 let, aby se na zadní sedačku vešli pohodlně ještě dva dospělí. Jezdíme dlouhé cesty do zahraničí a se stávající sedačkou je ve Škodě Octavii III problém vzít ještě někoho z dospělých synů. Máme i ISOFIX.

Děkuji za radu.

Jirka

Dobrý den,

všechny sedačky kategorie 100-150 cm začínají svou šířkou od cca 44 cm, nejužší samotný sedák Axkid Mate má šířku cca 41 cm.

Hezký den

Petr Javorský - Centrum autosedaček

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz